Autószerelőt és Gumiszerelőt keresünk hosszú távra Maglódra új részleg nyitás miatt! Ha folyamatos munkát szeretnél, hétköznapi munkavégzéssel, bejelentéssel, ne habozz hívj!

1 Ft
Melinda
Melinda M.
Törölt feladat Megjelent: 4 éve 155 megtekintés Karosszériajavítás
1126
Cím
  • Maglód, 2234 Magyarország
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
1 Ft

Feladat leírása

Megbízható, több mint 10 éves műhellyel rendelkező cég autószerelőt keress hosszú távra! Nálunk fejlődési lehetőség adott (szakmán belül tanfolyamok lehetősége) Extra javadalmazás, természetesen szakmai tudás alapján. Új részlegünkre előny: -Fiat típusú gépjárművek ismerete, -Gumiszerelésben szerzett tapasztalat További info: ☎️ +*********** ☎️ +***********

Hasonló feladatok

Autó- és motorszerviz
Audi A3 2006 Tetőkárpit javítása
8900, Zalaegerszeg
Ajánlatkérés
Pál
Jó napot Árajánlatot szeretnék kérni egy golf 6 hatchbackre. Színkód LA7W Rozsdásodás a probléma Egyik sárvédő és alatta a küszöbb minimálisan Hátsó csomagtéra…
Horváth Alex
Csiszolás, alapozás, fényezés
5008, Szolnok
30 000 Ft
Norbert Papp
Küszöb rohadás
3814, Felsővadász
Sándor
Az autóban lévő tetőkárpit leereszkedett, így leszedtük az egészet a tetejéről, ezt szeretném megcsináltatni. Egy bézs színű kárpit volt rajta.
Alexandra G.