Hajdu bojler javítása Nyírteleken gyorsan és megbízhatóan
Találj profi szakértőt a Hajdu bojler javításához! Kérj ingyenes konzultációt most, és tudd meg a legkedvezőbb árakat!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot nyírteleki szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
115 vélemény
frissítve 06 július 2025Eszter N.
Nagyon elégedett vagyok Attilával, aki gyorsan és precízen javította meg a Hajdu bojleremet Nyírteleken. A munka körülbelül két órát vett igénybe, és az ár 25 000 forint volt. Különösen tetszett, hogy minden lépést részletesen elmagyarázott, és valóban szakértőként viselkedett. Bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseLászló K.
Sándor profi munkát végzett a Hajdu bojler javításán Nyírteleken. A feladatot gyorsan elvégezte, kb. 1,5 órát vett igénybe, és 22 000 forintba került. Nagyon kedves és segítőkész volt, mindent alaposan megmagyarázott. Biztosan őt fogom hívni legközelebb is!
Árajánlat kéréseMária T.
Csaba nagyon jó munkát végzett a bojlerem javításán Nyírteleken. A munka másfél órát vett igénybe, és 24 000 forint volt a költség. Kifejezetten barátságos és profi volt, mindent tisztán és gyorsan csinált. Nagyon meg vagyok elégedve!
Árajánlat kérésePéter F.
Gábor gyorsan és hatékonyan javította meg a Hajdu bojleremet Nyírteleken. A munka kb. két órát tartott, és 26 000 forintba került. Nagyon szimpatikus volt, és minden kérdésemre készségesen válaszolt. Bátran ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseÁgnes B.
Krisztián kiváló munkát végzett a bojlerem javításán Nyírteleken. A feladatot gyorsan elvégezte, körülbelül egy és fél óra alatt, és az összeg 23 500 forint volt. Nagyon kedves és profi szakember, akit nyugodtan ajánlok mindenkinek. Köszönöm a segítséget!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Hajdu bojler javítási munka keresése
Üdvözlöm, olyan szakembert keresek, aki tapasztalt Hajdu bojler javításában és képes gyorsan és hatékonyan elvégezni a munkát Nyírteleken. A bojler nem működik megfelelően, nem melegít vagy nem indul el, ezért fontos, hogy a javítást pontosan és garanciával végezze el. Elvárás, hogy legyenek szakmai tapasztalatok Hajdu bojler típusok javításában, valamint jó értékelésekkel rendelkezzen. A munka során szükség lesz az eredeti alkatrészek beszerzésére és a javítás végrehajtására a helyszínen, nyílt és precíz kommunikációval. A feladatot a megbeszélt időpontban, a lehető leghamarabb szeretném elvégezni, kérlek, jelezz vissza, ha vállalod a munkát.
Kapcsolódó szolgáltatások
- Hotpoint ariston mosógép szervíz
- Panasonic mosógép szervíz
- Beko mosógép szervíz
- Hoover mosógép szervíz
- Mosógép bekötése csaptelepre
- Mosógép bekötése a lefolyóba
- Hajdú bojler szervíz
- Ariston bojler hőfokszabályzó beállítás
- 120 literes bojler bekötés
- Hűtő töltés
- Mosogatógép beépítése asztalos
- Aeg mosogatógép szervíz
- Siemens mosogatógép szervíz
- Mosogatógép beszerelés
- Kerámia főzőlap törés javítás
- Elektromos főzőlap javítás
- Automata kávéfőző javítás
- Kapszulás kávéfőző javítás
- Porszívó motor javítás
- Varrógép állvány felújítás
- Split klíma kompresszor javítás
- Klíma kompresszor javítás
- Nikon fényképezőgép javítás
- Xiaomi kijelző javítás
- Alcatel kijelző javítás
- Iphone 6 akkumulátor csere
- Használt erősítő javítás
- Reflex hangszóró javítás
- Betört tv képernyő javítás
- Laptop kijelző javítás
Szolgáltatási katalógus
- Mosógép szervíz
- Mosógép lengéscsillapító javítás
- Mosógép motor javítás
- Mosógép bekötés
- Bojler szervíz
- Hűtőgép szervíz
- Gáztűzhely javítás
- Sütő javítás
- Sütő beépítés
- Főzőlap beépítés
- Mikrohullámú sütő javítás
- Konyhai robotgép javítás
- Objektív javítás
- Vaku javítás
- Telefon kijelző javítás
- Telefon alaplap javítás
- Telefon akkumulátor csere
- Telefon mikrofon javítás
- Vezetékes telefon javítás
- Beázott iphone javítás
- Törött kijelző telefon adatmentés
- Lemezjátszó javítás
- Av vevő javítása
- Parabola antenna telepítés
- Videomagnó javítás
- Vérnyomásmérő javítás
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788