Tető fodo bádogos mester
Feladat információi
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 10093
- A feladat létrehozva: 02 máj. 06:41-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +360730 ** **Nem ellenőrzött
- boro*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Tiszabő, 5232 Magyarország
- 7 szakember válaszolt
130 nm a tető. 12mx 6m . A fa szerkezet marad, a régi cserepet leszedem, csak a cserepes lemezt kell szakszerűen felrakni. Csak munkadij..
- 1013, Clark Ádám tér, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Meglevő zsindelyfedésre amerikai zsindely ráhelyezése. Alacsony dőlésszögű tetőn 150 m2-re.
- Szent László tér 21
- 16 szakember válaszolt
Felpuposodott, besűllyedtt cserepek, korhadtt cseréplécek
- District II
- 19 szakember válaszolt
Cseréplemezes újrafedésre kérek ajánlatot. Az ajánlatban szerepeljen a meglévő, kb. 150m2-es pala fedőanyag leszedése, elszállítása. A lécezés cseréje szükséges, párazárással, ellenléccel, légréssel. A fedőelemek rögzítése csavarral történjen. kezdés minél előbb. Helyszín, Budapest, II. kerület.
- Tápiószentmárton
- 13 szakember válaszolt
Tisztelt uram, milyen árban lenne egy ilyesmi, 60nm-es házikó tetőcseréje? Köszönettel, Szlávik Klára
- Pilisborosjenő
- 10 szakember válaszolt
Tisztelt Cím! Jelenleg bitumenes hullámlemez fedi a tetőt a könnyűszerkezetes házamon. Ezt szeretném lecserélni hódfarkú cserepeslemez borításra. A gerinc egyenes, 11 m hosszú. A tető az egyik oldalon kb. 6 m széles , a másik oldalon valamivel több, talán 8 m és a 1,5 m tornác fölötti rész enyhén megtöri a szöget. Várom szíves válaszukat. Köszönettel, M. Krisztina
- József Attila út 5
- 11 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Kb 12*12m Kádár kocka típusú családi ház komplett tetőcseréje és ereszcsatorna kiépítéssel. Jelenleg sátortetős kb 3.9m belmagasággal, de nem ragaszkodunk a nagy tetőhőz, mert nem fogjuk beépíteni a tetőteret. Kádas Máté
- Karancsalja
- 10 szakember válaszolt
Trapézlemez tető lebontása. Új faszerkezet, cserepeslemez. Ház alapterülete 56m2 Jelenlegi tető ~120m2 felületű.
- Karcag u. 55
- 7 szakember válaszolt
A Budapest XI. kerületi tetőtéri lakás fölötti tető, illetve a 2008. évi tetőtérbeépítés szerkezeteinek helyszíni vizsgálata alapján kérem szíves ajánlatukat - a cserepek, lécezés, fólia, ereszcsatorna, bádogos munka javítása/cseréje; - illetve a tető szerkezeteinek cseréje esetén a tetőtérbeépítéshez kapcsolódóan esetlegesen jelentkező anyag- és munkadíj költségek tekintetében - tételes, az anyagköltségeket és a munkadíjakat részletesen bemutató, cégszerűen aláírt árajánlat formájában. (Fajlagos költségbecsléssel rendelkezek.) Kérem, hogy azok jelentkezzenek, akik vállalják a díjmentes kiszállást és felmérést, valamint tudnak cégszerű aláírással ellátott, tételes árajánlatot adni. A kivitelezés megkezdéséhez a társasháztól közgyűlési határozatot szükséges beszereznem. A közös képviselővel egyeztetve leghamarabb május első felében lehetséges a határozathozatal. A kivitelezést a csatolt képeken látható jelenlegi cseréptetőhöz, tartozékaihoz, illetve ereszhez leginkább hasonlító színű, mintázatú cseréppel, vagy egyéb (cserepes lemez) termékekkel képzeljük el. A lakás feletti tetőfelület ~210 nm, melyből két, egyenként ~25 nm területű "kutyaól", valamint 4 db tetőablak területét le kell számítani. A kutyaólak felújítása - a jelenlegi ismereteink szerint - nem szükséges, de a helyszínen tapasztaltak alapján amennyiben úgy látják, kérjük, erre is terjedjen ki az árajánlat. A használtan vásárolt lakást tetőtérbeépítéssel az előző tulajdonosokat megelőző tulajdonos létesítette. Mi az eladótól a kivitelezésre vonatkozó részletes műszaki információkat nem kaptunk. A cserepek állapota több helyen nagyon rossz, sok a törött cserép, a meglévők jó része porlik, sajnos beázásunk is volt. A teljes tetőcsere megrendelését megelőzően szükségünk van olyan árajánlatra, amelyet a vállalkozó úgy állít össze a helyszíni szemle tapasztalatai alapján, hogy megbizonyosodott arról, hogy a tető és a tetőtérbeépítéssel létrehozott lakás műszakilag megfelelően elkülönül egymástól, magyarán a cserepek, a lécezés, a fólia cseréje esetén nem kell a teljes szigetelést, belső kialakítást, stb. - lényegében az egész lakáskialakítást is újból elvégeztetnünk... A szomszédaink nevében is írok, akik a miénkkel szinte teljesen egyező lakásban élnek, s ugyancsak a tetőcserét tervezik. A tető - illetve szükség szerint a lakás - javítási munkálatai előzetes időpontegyeztetést követően elvileg bármikor felmérhetőek.
- Dunakeszi
- 10 szakember válaszolt
Szeretném kérni egy családi ház tetőszerkezetének megtervezését és kivitelezését
- Kristály u. 32
- 8 szakember válaszolt
Egy meglévő bitumen zsindelyes nagyméretű ház tetőjét kell felújítani, amin félkör alaku ablakok (6 db) is vannak, A jelenlegi zsindelyt vélhetően le kell szedni. Eredetileg mintegy 500 m2 zsindely került felhelyezésre. A ház nagyjáből L alakú. A felújítást mielőbb el kellene végezni.
- Dömsöd
- 7 szakember válaszolt
Régi építésű /1938/ L alakú, palatatős téglaházra ereszcsatorna kiépítése, felrakása 52 fm hosszúsában 90 %-ban meglévő anyagból.