Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 102510
- A feladat létrehozva: 08 szept. 13:22-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- botihuni*********@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 5000, Szolnok
- 6 szakember válaszolt
Szolnokon a Jubileumi téren, 7. emeleti panel lakás bejárati ajtaját kell kicserélni. Az újat az OBI-ból odaszállitani, a kiszereltet elvinni. Az újat takaróléccel ellátni, kultúrált kinézetet adni neki.
- Üllői út, Budapest
- 0 szakember válaszolt
10db Terasz ajto beszerelèsère fa kerettre.Erre keresek szakembert. 97cm*2,36m meretűek
- 1077, Budapest
- 3 szakember válaszolt
3 közepes állapotú ablak teljes felújítása (csíszolás, mázolás, kilincsek és vízvezetők cseréje).
- 1037, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Műanyag harmonika ajtó beszerelés és ajtókeret kialakítása munkadíj plusz anyag
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
A minimum feladat amit el kellene végezni, 1 db dupla erkélyajtó csere redőnnyel és szúnyoghálóval (szúnyogháló oldalról húzható, a redőny sima műanyag fehér de nem a legrosszabb minőségű, hanem tartós) , 1 db nagyobb ablak (140cm kb) redőny és szúnyogháló csere, és 3 párkánycsere. Kérésre méretet fotót küldök
- 1024, Forint u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
216 (szélesség) cm X 183 cm (magasság) + 25 cm redőnytok. Háromosztatú fa ablak cseréje háromosztatú műanyagra, redőnnyel
- 1027, Budapest
- 1 szakember válaszolt
2,16X 1,83 méretű háromosztatú fa ablak +25 cm redőnytok cseréje műanyag háromosztatú ablakra + redőny
- 1174, Budapest
- 5 szakember válaszolt
60 x 90-es 4-8-4 termoüveges aluablakot szeretnék beépíttetni
- 1098, Budapest
- 2 szakember válaszolt
2. emeleti panellakás nyílászárói cserélve lettek, kb. 6 éve, műanyag ablakokra. A ablak körül ázás nyomai láthatóak, belül és kívül is. Kintről be tud folyni a víz, a vakolat hiányos.
- 8243, 1, Liliom u., Balatonakali
- 4 szakember válaszolt
Meglévő fémkeret meghagyásával ablakcsere múanyag ablakra. Ablak mérete kb 78x58 cm. 4 db csere. Legyártás, csere, hulladék elszállítás.
- 1114, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Az alábbi ablakokra/ajtóra szeretnék elektromos redőnyöket és szúnyoghálót. 2 db 155cm átmérőjű, 2db 200cm átmérőjú és egy nagy erkélyató 260cm átmérővel.
- 8243, Balatonakali
- 7 szakember válaszolt
4 darab kb 78x56 cm-es ablak cseréje. A keret cseréje nélkül