ID 10255

Ajtó beszereléséhez szakembert keresek

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 30 000 Ft
  • 1044, 6, Vécsey Károly u., Budapest

Feladat információi

Régi bejárati ajtó cseréje egy másikra,aminek a mérete eltérő.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 10255
  • A feladat létrehozva: 06 máj. 12:36-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Ágnes
  • +36 70 263 ** **
    Nem ellenőrzött
  • szaboa******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Műanyag külső ajtó szúnyoghálóval
  • 1 szakember válaszolt

A teraszra egy új műanyag külső ajtó szúnyoghálóval felszerelése

Számlaképes ajtószerelőt keres
  • 3519, 36, Iglói u., Miskolc
  • 2 szakember válaszolt

Regi, kozel 80 eves jo alapotu ajtokat szeretnek felujittatni.

Számlaképes zárszerelőt keres
  • Losonc u. 13
  • 2 szakember válaszolt

Bejárati műanyag ajtó teljes kinyitáskor, súrolja a padlót, ill. emelni kellene, hogy újra burkolásra kerülhessen.

Számlaképes ajtószerelőt keres
  • Ceglédi u. 14
  • 2 szakember válaszolt

Műanyag bejárati ajtó alján lévő gumi akadályozza az ajtó ki-ill. becsukását.

Ajtó beépítésére árajánlatot kérek
  • Dunaharaszti
  • 6 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Érdeklődni szeretnék, hogy vállalják-e máshol megvásárolt (OBI) beltéri ajtók beépítését is Dunaharasztiban? Április-május időszakban szeretnénk megvalósítani. 3-4 beltéri ajtó beépítéséről lenne szó, a korábbi ajtó és ajtófélfa, valamint küszöbök eltávolításával együtt. Illetve az ajtóhoz az új ajtófélfa és küszöbök beépítésére is szükség lenne. Erre vonatkozólag szeretnék egy árajánlatot kérni. A méreteket természetesen el tudom küldeni következő levelemben. Egyedi méretekről van szó. Az otthonfelújítási támogatást is szeretnénk igénybe venni, így ennek megfelelően kerülne sor a kivitelezésre. Előre is köszönöm válaszukat, Tisztelettel: András

Ajtó beépítésére árajánlatot kérek
  • Vecsés
  • 4 szakember válaszolt

Hőhídmentes, alumínium kültéri bejárati ajtó beépítéséhez szakembert keresek. A képen látható kibontandó és beépítendő ajtó.

Számlaképes lakatost keres
  • 3533, 29, Margaréta u., Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Kulcs nélküli kapu kinyitása

Lakásfelújításra van szükségem
  • Aradi u. 15
  • 22 szakember válaszolt

Villamoshálózat átvizsgálása és esetleges cseréje egy 54nm-es erkélyes panellakásban, Újpesten. Fürdőszoba burkolat csere, folyosó burkolat csere, szobák burkolatcsere (melegburkolat) közepes árfekvésű anyagfelhasznalassal.

Tetőfelújítást tervezek
  • Kristály u. 32
  • 8 szakember válaszolt

Egy meglévő bitumen zsindelyes nagyméretű ház tetőjét kell felújítani, amin félkör alaku ablakok (6 db) is vannak, A jelenlegi zsindelyt vélhetően le kell szedni. Eredetileg mintegy 500 m2 zsindely került felhelyezésre. A ház nagyjáből L alakú. A felújítást mielőbb el kellene végezni.

Árajánlatot kérek a tető lemeztetésre!
  • Pilisborosjenő
  • 10 szakember válaszolt

Tisztelt Cím! Jelenleg bitumenes hullámlemez fedi a tetőt a könnyűszerkezetes házamon. Ezt szeretném lecserélni hódfarkú cserepeslemez borításra. A gerinc egyenes, 11 m hosszú. A tető az egyik oldalon kb. 6 m széles , a másik oldalon valamivel több, talán 8 m és a 1,5 m tornác fölötti rész enyhén megtöri a szöget. Várom szíves válaszukat. Köszönettel, M. Krisztina

Tetőfelújítást tervezek
  • Szent László tér 21
  • 16 szakember válaszolt

Felpuposodott, besűllyedtt cserepek, korhadtt cseréplécek

Kerítés építésre árajánlatot kérek
  • Kőröshegy
  • 12 szakember válaszolt

2600 nm-es nyaraló/telek bekerítése drótkerítéssel. Egy oldala a teleknek bekerített a szomszéd révén. A fennmaradó ca 150 métert szeretnénk bekeríttetni. A telek domboldalon fekszik. Egy személy ajtót es egy kaput tervezünk. Olcsó, egyszerü megoldást keresünk. Hely: Kôrôshegy Kivitelezés befejezésének kívánt idöpontja: június végéig elkészüljön. Köszönettel.