ID 10267

Műgyanta padlót szeretnék

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Oroszlány, Rákóczi Ferenc út 75, 2840 Magyarország

Feladat információi

49 nm a lakás. A szobában csak le van terítve a padlószőnyeg. A beton aljzat hullámos. Az előszobában, konyhában, kisszobában, ami most raktár, linóleum, a fürdőszoba és a WC járólapos, amit hézagosan tettek le és ezért áztatva van, az alattunk lakó egy kis részén, az előszobában, ahová, a hézagosan, rosszul lerakott fürdőszobai járólap miatt, a párhuzamosan lefutó fűtéscsőnél ázik. Ezeket fel is kellene szedni és ide is műgyantapadlót szeretnénk. Munkadíjjal együtt van rá durván 600.000,-Ft-unk.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 08 máj. 2022, 22:00

A feladat részletei

  • 10267
  • A feladat létrehozva: 07 máj. 07:54-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Marianna
  • +36 70 511 ** **
    Ellenőrzött
  • habam*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Műgyanta padlót szeretnék
  • Pilisborosjenő
  • 3 szakember válaszolt

Műgyanta padlót szeretnék garázsba és a tárolókba 81m2-en összesen. Esztrich minősége: 3-4mm eltérés az egészben, 2m-es vízmérték mindenhová felfekszik szépen. 2db 2m hosszú folyóka az 50m2-es garázsban +1cm-es lejtetéssel. Helyszín: Pilisborosjenő.

Műgyanta padlót szeretnék
  • Szada
  • 4 szakember válaszolt

Kültéri autófeljáró készítése betonra. 70 m2

Burkolót keresek
  • Üllő
  • 6 szakember válaszolt

Burkolot keresek egy kb 6m2 es furdoszoba leburkolasahoz,amiben egy furdokad is van.Szoval a burkolando terulet kb 5m2.

Műgyanta padlót szeretnék konyhába
  • Aggtelek
  • 0 szakember válaszolt

50 négyzetméternyi padloponozott felületre szeretnék márványozott műgyantát.

Műgyanta padlót szeretnék
  • Szabadbattyán
  • 1 szakember válaszolt

Tisztelt cím. Szeretnék érdeklődni, hogy magasfényű járólapra tudnak e szintelen gyantát rakni és hogy mennyibe kerűlne kb 75nm a felület. Válaszukat előre is köszönöm. Tel.*********** Üdvözlettel Rábai Attila

Burkolásra van szükségem
  • Mohács
  • 6 szakember válaszolt

Újonnan épülő családiház fürdőszoba csempézése 2m magasan és járólapozása kB 7m2 alapterület. Konyha 16m2 járólapozása és 3m2 csempézése. Wc kB. 3m2 150cm magasan csempézése és járólapozása. Előszoba járólapozása 8m2. A csempét és a járólapot nagyrészt megvásároltuk, a hiányzókat is magunk vesszük. Június közepére tervezzük, előre láthatólag akkor lenne szükségünk szakemberre. Köszönöm válaszát!

Burkolásra van szükségem
  • Törökbálinti út
  • 13 szakember válaszolt

Udvozlom, Erden, kb. 16m2 feluleten kellene felszedni a meglevo padlólapot (kb. 30x30cm lapok) es ujra burkolni 15,5x62 cm meretu gres lappal (nincs szukseg minta-igazitasra). Idopont egyeztetes szerint. Kerem kedves ajanlatukat.

Teljes parkettacserére árajánlat
  • Vác
  • 15 szakember válaszolt

Felújítás során a teljes parketta cseréje. Anyagbeszerzésre os kérek árajánlatot.

Műgyanta padlót szeretnék garázsba
  • 3910, 21, Csalogány u., Tokaj
  • 1 szakember válaszolt

40m2 betonfelületre szeretnék árajánlatot kérni, műgyanta felhordásra?!

Hajópadló megvásárlása és lerakása
  • 10 szakember válaszolt

Házfelújításba kezdtem és segítségre van szügségem. Szeretnék hajdópadlót lerakni, de nem tudom melyik megfelelő. Ehhez szeretnék szakértő segítséget, illetve a lerakásában is. Mennyibe a munkadíj, illetve az anyagköltség?

Műgyanta padló készítése
  • XII. kerület
  • 1 szakember válaszolt

Egy lakás nappalijának, - amely részben iroda is - műgyantával történő borítása lenne a feladat. A nappali 24 m2. A lakás Budapesten a XII kerületben található.

Műgyanta padlót szeretnék nappaliba
  • Újszentiván
  • 1 szakember válaszolt

Márvány mintás, fehér műgyanta padlót szeretnék háztartási célra a nappalinkba