Szeglemezes tetőfedőt keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 103999
- A feladat létrehozva: 15 szept. 04:23-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- +36 70 528 ** **Nem ellenőrzött
- krisztl*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció

- 300 000 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás

- 12 000 Ft
További feladatok ebben a kategóriában
- 2330, Dunaharaszti
- 14 szakember válaszolt
Meglévő tetőtérbe 1db kb 90×110 tetőablak beépítése. Korábban nem volt ott ablak.
- 9083, Écs
- 16 szakember válaszolt
Egy domboldalban levo duplagarazs egyik fele a garazsbhatso reszen beazik, mert kilyukadt a bitumenes teto. A teto alatt szigeteles is van, ez mar ki lett bontva. A lecek egy resze meg jo allapotban van, valamit viszont elkepzelheto, hogy cserelni kell.
- 8710, Balatonszentgyörgy
- 18 szakember válaszolt
8m x 5m lemeztető nyitott terasz fölé kis dőlésben, egyenesen, ebböl 3m x 5m konyha felett, melynek magassága 3m
- 2431, Perkáta
- 5 szakember válaszolt
Hosszú parasztház. Zsindelyes tetőt szeretnék. Ács munkával.
- Budapest
- 18 szakember válaszolt
Tetőterünkön az ablak "kutyaól"-típusú megoldással készült. Két 150x150-es ablak van egymás mellett, fölötte kb. 3,5 méter hosszú a vízszintesen elhelyezett bádog lezáróelem, amre zsindelyes tetőfedés érkezik. Esőzéskor a bádog alá folyik a víz, lehet, hogy felhullámosodott vagy a toldása engedett el. A zsindely maga már kicsit hullámos. Maradék zsindely van, ha visszabontás miatt szükséges lenne.
- 2132, Göd
- 26 szakember válaszolt
Kádár-kocka vagy 4 m2-en megereszkedett, alatta az eresz fedőfa is lyukas lett. Nem ázik be, de át kéne nézni a teljes vagy 200 m2 cserepes tetőt és kijavítani a veszélyes részeket. Tartalék cserép van, de azok még épek.