Utazz, dolgozz, ismerkedj! Vásári értékesítő

Ajánlatkérés
Tibor
Tibor L.
Ellenőrzés alatt Megjelent: 2 éve 346 megtekintés Egyéb
10423
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Piacvezető fajátékforgalmazó cégünk Európa-szerte jelen van a legrangosabb kézműves rendezvényeken, fesztiválokon és vásárokon. Lenne kedved kiemelkedő bérért képviselni minket? Ezért szeretsz majd velünk dolgozni • Versenyképes fizetéssel és magas jutalékkal honoráljuk a munkád. • Bejárhatod Európát, új embereket ismerhetsz meg, változatos és sokszínű kalandban lesz részed. • Nálunk dolgozni valódi kihívás, amiből, ha ügyes vagy, kényelmesen megélhetsz. Pont Te kellesz nekünk, ha… • Nem riadsz meg a saját árnyékodtól, talpraesett, találékony, gyakorlatias ember vagy. • Könnyen teremtesz kapcsolatot, szeretsz beszélgetni. • Minimum egy idegen nyelven magabiztosan kommunikálsz. • Van tapasztalatod értékesítési- és járművezetési területen. Ezek lesznek a feladataid 1. Egyeztetjük, melyik rendezvényre szeretnél menni (választhatsz csak belföldi úti célt is). 2. Bepattansz a céges autóba, miután bepakoltuk az árut. 3. Útnak indulsz. 4. Felállítod a standot, és a rendezvény ideje alatt ott dolgozol. 5. A rendezvény végén összecsomagolod a portékát és hazajössz elszámolni  Fauna központi iroda és raktár: Budapest, XIII. kerület Munka jellege: teljesmunkaidő Jelentkezz most e-mailben! Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled az ******.*****@**********.** címre!

Hasonló feladatok

Rendezvények és promóciók
Bölcsődei ballagásra lenne. max 3 óra hosszát venne igénybe
6000, Kecskemét
Gyöngyi
Bohócmüsor
8330, Sümeg
55 000 Ft
Péter
40 fő részére babavàró bulit szervezni, családi ház udvarán sàtrasra gondoltunk. Lufikkal és minden alkalom szerű dekoràcióval. Műanyag asztalok, székek stílu…
4242, Hajdúhadház
Anita
10 éves kilány otthoni szülinapja családi körben
4432, Nyíregyháza
ari
****.**.**-re családi/baráti rendezvényre. A létszám kb. 40 fő.
7600, Pécs
Asbóth-Szabó Szilvia