Lépcsőépítés és -felújítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 104872
- A feladat létrehozva: 18 szept. 12:16-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 629 ** **Nem ellenőrzött
- fmonc******@g****.***Nem ellenőrzött
9 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- 1 000 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (12 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 250 000 Ft

- (1 értékelést)
- 8 000 Ft

- 400 000 Ft/szolg.

- 1 Ft

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 1181, Budapest
- 10 szakember válaszolt
Szeretnék egy kültéri teraszra oldalról egy 4m magas lépcsőt egy db pihenővel.!x4m 4 a föld.Nem szeretném ha meredek lenne.
- 5085, Rákóczifalva
- 5 szakember válaszolt
Egy beltéri lépcsőt és a hozzá tartozó galériát kell két szint között kivitelezni.
- 5008, Szolnok
- 3 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Szeretnénk vásárolni egy tetőteres házat,ahol egy egykaros vas szerkezetű elég meredek lépcső van. A hely is annyi amin felmegy a lépcső. Kb. 280 cm.magas.Azt szeretném megkérdezni,hogy lehet-e ebből egy kényelmesebb lépcsőt csinálni? Köszönöm,ha válaszol.Üdvözlettel:Szabó Jánosné
- 3033, Rózsaszentmárton
- 2 szakember válaszolt
kültéri lépcső készítése padlás feljáróhoz. 4 méter magasan van a bejárat. Gondozás mentes lépcsőt szeretnék. Maximum 80 CM széles járófelület. Hely szűke miatt csigalépcső, vagy szögletesen kanyarodó lépcső jöhet szóba.
- 8676, Karád
- 2 szakember válaszolt
Családi hézba egyenes beltéri lépcső készítése 17fok, 325x90cm- a feljáró kivágás a födémben. A lépcső szellős hatást keltsen, egyik oldalon fal határolja.
- 2131, Göd
- 3 szakember válaszolt
Régi polgári ház, a padláshoz szeretnék telepíteni egy fém csigalépcsőt hogy kívülről elérhető legyen. Kb 5 méteres magasság.
- 2890, Tata
- 0 szakember válaszolt
1. emeletig betonlépcső javítás. Több fok letört, ezeknek és a többi rossz állapotú résznek a javítása.