ID 10505

Számlaképes vízvezeték szerelőt keres

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Zalaegerszeg

Feladat információi

Helló. A régi zuhanykabint ki kell cserélnünk egy újra.

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 10505
  • A feladat létrehozva: 14 máj. 12:52-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Ivan
  • +36 30 591 ** **
    Ellenőrzött
  • ajvpo******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Szeretnék felújítani a fürdőkádat
  • 1013, Clark Ádám tér, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Egy régi kádat szeretnék felújítani, 150*70-es a méret.

Számlaképes vízszerelőt keres
  • 6120, 102, Fő u., Kiskunmajsa
  • 2 szakember válaszolt

Kiskunhalason kádajtó beépítésére kérek árajánlatot. Köszönöm!

Zuhanykabin beszerelése
  • Kuruc utca
  • 3 szakember válaszolt

Hidromasszázsos zuhanykabin beépített rádióval. A vízkiallas már megvan, csak a kabint kellene összeszerelni és beüzemelni.

A fürdőkád újrafestését szeretnék
  • 3530, 14, Városház tér, Miskolc
  • 2 szakember válaszolt

Miskolcon panellben furdokad felujitas,festes.

Számlaképes vízvezeték szerelőt keres
  • XVI. kerület
  • 3 szakember válaszolt

beépített Geberit wc trtály bekötése

Szeretnék felújítani a fürdőkádat
  • 1181, 33a, Dobozi u., Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Régi zománcozott kád

Zuhanykabin beszerelése
  • Hercegprímás utca
  • 2 szakember válaszolt

Jó napot! Egy meglevő 80*80-as tálcára szeretnék beszereltetni egy SANOTECHNIK QL-2005-RO típusú zuhanykabint. A kabin újonnan vásárolt, bontatlan. Időpontot tekintve rugalmasak vagyunk. Minőségi, szép munkát várok el a szakemberektől. Köszönöm

Vízszerelőt keresek
  • Aranka utca
  • 4 szakember válaszolt

Két fürdőszobai mosdó lefolyónál szifon és fölötte lévő hosszabbító cső cseréjét szeretném elvégeztetni (anyagbeszerzéssel együtt, mert én nem tudom, hogy milyen csövet kell/érdemes venni). Köszönöm: Fekete András

Szeretnék felújítani a fürdőkádat
  • Szabadság u. 46
  • 0 szakember válaszolt

Fürdőkád zöld színről fehérre festése.

Szeretnék felújítani a fürdőkádat
  • Szépvölgyi út
  • 2 szakember válaszolt

Május hónap során szeretném a kádat fehérre átfestetni. Jelenleg világos almazöld.Méret 67*161 cm.Beépített szappantartó(3db 10*10-es csempe méret)lehetőleg feketére kellene festeni.

Kádcsere - vízszerelő / burkoló
  • Móricz Zsigmond körtér
  • 5 szakember válaszolt

Kádcserére kérünk ajánlatot. (Móricz Zsigmond körtét környéke, régi bérház) Becsült munkarészek 1) Régi kád kibontása 2) Régi kád elszállítása 3) Sitt elszállítása 4) Új kád beépítése (190x90cm) Akril 5) Új kád Lefolyó bekötése 6) Új kád körbeburkolása Ytonggal, 2 oldalról kell falazni. 7) Új kád körbe burkolása csempével. (mozaik vagy kerémia) - A kád, kádláb, túlfolyó/szifon az megvan, illetve csempét + fugázót tudunk adni.

Alapszerelésre keresek szakembert
  • Kerepes
  • 3 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Víz-csatorna alapszerelésre (jegyzőkönyvezve, nyomáspróbálva), padlófűtés kialakítására keresek szakembert aki szakirányú vizsgával rendelkezik, van jogosultsága hozzá és mer szerződni is (ezáltal ÁFA tartalmú számlát is adni), . Későbbiekben szanitereket is meg kellene csinálni. Semmi extra nincs a munkában, csak elég a sok semmire kellőből.