Villanyszerelőt keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 105095
- A feladat létrehozva: 19 szept. 12:06-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- +36 30 616 ** **Nem ellenőrzött
- baranyi********@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
2 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás

- 1 000 Ft/szolg.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1118, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Most vásároltuk a lakást, előzőleg leszerelésre kerültek a közmű órák. Új mérőóra igénylése, kialakítása, felszerelése.
- 8789, Zalaszentgrót
- 2 szakember válaszolt
Az egyik feladat meglévő 4 db konnektor és egy lámpához való kiállás megszűntetése. Az adott rész be lesz falazva. Illetve a ház külső falán kellene 2 db konnektort és egy lámpakapcsolót kültérire cserélni. A dugaljak megvannak hozzá. Sufnituningosok kérem kíméljenek, kókler módon mi is meg tudnánk oldani. Szakember munkáját szeretnénk igénybe venni, aki után nem ég le a ház. Időben rugalmasak vagyunk, nem sürgős. Ajánlattal kérem elsősorban üzenetben keressenek, munkám végett ritkán tudom felvenni a telefont.
- 8200, Veszprém
- 6 szakember válaszolt
Gáztűzhelyem van. Szeretnék villanytűzhelyre átváltani. Nem tudom, mennyibe kerül ennek "kiépítése". Ha jól tudom, fázist kell kiépíteni hozzá. Szeretnék kalkulálni, hogy megérné-e nekem. Köszönöm!
- 6000, Kecskemét
- 1 szakember válaszolt
Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: 1 hónapig ér rá Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: 3 fázisra bővítés és mérőhely szabványosítás Erre van szükségem: Teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés
- 1225, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Villany teljesítmény bővítése. Jelenleg 3x16 A van,32 szetetnènk
- 1225, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Villany teljesítmény bővítése. Jelenleg 3x16 A van,32 szetetnènk
- 2151, Fót
- 4 szakember válaszolt
Áramvédő kapcsolók és biztosítékok frissítése Amper növelés 3x24 A-ra