ID 105984

Belső lépcső burkolása

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • Ligetszépe út, Diósd

Feladat információi

1990 körül épült, diósdi családi ház vasbeton belső lépcsőjének burkolásra keresek magas szakmai felkészültségű burkolót. Viszonylag nagy méretű (leginkább 60x120 és 120x120) gres-lapokkal kell dolgozni, mert a lépcső járólapjait és homloklapjait mind-mind egyetlen lappal kell burkolni. (A két közbenső pihenő is "kiszabható" egy-egy 120x120 cm-es lapból.) A lépcsőfokok élein fém- vagy műanyag burkolati profil beépítése nem megengedett, a járó- és homloklapokat itt gérbe-vágva kell csatlakoztatni! (Lapvastagság 10 mm.) A lépcsőt kísérő fal mentén lábazatburkolat (szegély) nem készül. A lépcsőlemez pereme mentén a burkolólapokat szintén le kellene csiszolni 45-60 fokban, hogy a lapburkolathoz él mentén csatlakozzon a lapélhez glettelt/festett függőleges felület. A lépcső jelenlegi állapota: a vb szerkezeten vékony cementsimítás, rajta elhasználódott valamiféle padlófesték, a felület síktartása az építés idejének megfelelően nem tökéletes.

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 105984
  • A feladat létrehozva: 23 szept. 13:03-kor
  • Frissítve: egy éve

Feladat létrehozója

Mária
  • +36 20 229 ** **
    Ellenőrzött
  • raadai******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
jános
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
László
  • 3.2(13 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • Nincs értékelés

  • 1 500 000 Ft
János
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

További feladatok ebben a kategóriában

17 db lépcső fok burkolása tapadó híddal
  • 1037, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

A képen látható lépcső jelenlegi burkolat bontása nélkül (17 db lépcső ) rá burkolással, alumínium élvédő beépítések, tapadó híddal. A képen látható lépcső végződés fém takaró cseréje ha nem passzol az újra burkolás után. Csak referenciával és Fotos referenciával rendelkező szakembert keresek ! Nagy méretű lapokat kell méretre vágni. Köszönöm

Burkolás
  • Laky Adolf u., Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Keresem auz a szakembert aki segíteni tud a felújítás befejezésében.

Hidegburkolás
  • 2045, Törökbálint
  • 9 szakember válaszolt

Műgyantapadló készítése

Hidegburkolás
  • 9085, Pázmándfalu
  • 4 szakember válaszolt

Tusolo burkolása javitása

Hidegburkolás
  • 3433, Nyékládháza
  • 14 szakember válaszolt

35 nm fürdőszoba+wc csempe leverése és ennyi csempe felragasztása. 10 nm padlólap feltörése és ennyi burkolása.

Hidegburkolás
  • 2045, Törökbálint
  • 24 szakember válaszolt

80 nm lépcső ebből 34 db lépcső kb 1 lépcsőfok 2 nm a többi sima placc két lépcsősor között

Hidegburkolás
  • 9955, Szentgotthárd
  • 3 szakember válaszolt

40m2 garàzsba szeretném

Hideg Burkolás
  • 2220, Vecsés
  • 1 szakember válaszolt

2 fő burkolót keresek akik nem csak lakossági munkát vállalnak . Télen ,nyáron munka lehetőség . Bérezés megbeszélés alapján . Ha érdekel hivj hétköznap reggel 8:00-17:00-ig

Hidegburkolás
  • 1141, Budapest
  • 4 szakember válaszolt

Gèrvágás

Hidegburkolás
  • 6600, Szentes
  • 7 szakember válaszolt

Előlépcső, illetve van egy belső lépcső

Hidegburkolás
  • 8500, Pápa
  • 8 szakember válaszolt

Fürdő:Csempézés glettelt falfelületre 15 m2-en, járólapozni az előző járólapra 4.8 m2, és a zuhanykabinnak 90x90 cm-es peremet kialakítani, egy kb. 60x115 cm-es vak ablakot, mélyedést befalazni. Közlekedő 4m2: járólapozni az előző járólapra és szegélyt a falra. Ebédlő: 25 m2 járólapozni az előző járólapra és szegélyt a falra.

Hidegburkolás
  • 1145, Budapest
  • 22 szakember válaszolt

Kb30 m2- es garázs, kissé porladozó betonalappal, ezt szeretném burkolni.