Telekhatár kitűzés és geodéziai felmérés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 105999
- A feladat létrehozva: 23 szept. 13:41-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 561 ** **Ellenőrzött
- kalsdor*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 1165, Budapest
- 0 szakember válaszolt
egy budapesti 16.kerületi telek vonatkozásában talajmechanikai szakvéleményt szeretnék, tervezéshez. Pince nem lesz, fsz+1 emelet
- 1036, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Társasházi lakás tulajdoni lap módosításhoz kéne földmérés. Tulajdoni lapon 1 szobás, valójában 2 szobás az ingatlan legalább 20 éve.
- 2730, Albertirsa
- 0 szakember válaszolt
2.2 hektar kozostulajdonba levo erdo kimeretese menyibe kerulne ?
- 2365, Inárcs
- 0 szakember válaszolt
A járda és az első 2 szoba alatt félek au eső alámosta a házat. Amiatt gondolom hogy ha valaki csak elsétál a járdánkon elég hangos döngést tapasztalok a házban.
- 1173, 14, 502. sor, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Talajmechanikai vizsgálat egy ~1980-ban épült tégla falazatú 100 nm alapterületű ház felújítása és egy ~60 nm szint ráépítés miatt.
- 2360, Gyál
- 1 szakember válaszolt
Van egy telek amin van 2 ház viszont ebből csak az egyik van feltüntetve terv rajzon tehát azt szeretném hogy a másik ház is szerepeljen a terv rajzon hogy meg tudjam vásárolni a telket az ingatlanokal együtt
- 9063, Nagybajcs
- 0 szakember válaszolt
Új, üres építési telek (kb. 18x55m) telekhatárán szomszéd általi túlhasználat van, nagyjából 2 méterrel belóg a kerítése. Ennek a rendezésére keresek szakembert, telek kimérésére, amivel hivatalos úton elindítható a visszabirtoklás.
- 5800, Mezőkovácsháza
- 2 szakember válaszolt
Szeretnék kerítés húzni most vásárolt ingatlanom és a szomszédos telek közé
- 2310, Szigetszentmiklós
- 0 szakember válaszolt
Osztatlan közös tulajdonú telkek elméleti határvonala egy látható betonszegély széle, amit csak az előző tulajdonos elmondása alapján tudunk. Kapubejáró, féltető készítése miatt és egyéb további területrendezés miatt van szükség a pontos vonalakra. Továbbá a telek előtti terület (közterület) rendezése is kérdés, kapubejáró, egyáltalán a telekre való bejárás lehetősége miatt. Kérem szíves válaszát, árkalkulációval egyetemben.