Zuhanytálca zománc javítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 110349
- A feladat létrehozva: 13 okt. 14:08-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 592 ** **Ellenőrzött
- mato*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
6 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- 1 000 Ft

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 1 500 Ft

- 10 000 Ft

- 8 874 Ft
További feladatok ebben a kategóriában
- 3 szakember válaszolt
Géderlakon szeretnék egy összesen 38nm-es előtetőt építetni. Ami 2 részből áll. egy terasz és egy autóbeálló. Elképzelésem szerint fából lenne és filcbetétes lemezből lenne a tető. Előleg fizetés kizárva. Csak a munka elvégzése után fizetek. Munkadíj és anyag árajánlatokat kérek(nettó, bruttó).
- 3 szakember válaszolt
Padló és falfűtés,mennyezet hűtés tervdokumentáció alapján
- 6421, Kisszállás
- 2 szakember válaszolt
gázkazánt szeretnék 5db radiátor + 1 törölközőszáritó
- 1157, Budapest
- 11 szakember válaszolt
WC hátfal cseréje, lehúzós a WC és nyomógombosra szeretném cseréltetni.
- 9774, Sorkifalud
- 7 szakember válaszolt
Régi kandallót szeretnénk kicseréltetni egy vízteres kandallóra, 5db radiátorral. Fényképet mellékeltem, az általunk elképzelt elrendezésről A kandallót már megvásároltuk, 5kw légtér fűtési, és 17kw a vízkör fűtési teljesítménye (prity S3 W17). A belmagasság 2,8-3m. Téglafalak vannak, szigetelés egyenlőre nincs.
- 9774, Sorkifalud
- 1 szakember válaszolt
Vízteres kandallót szeretnék 5db radiátorral. A kandalló már megvan, 17kw a vízkör fűtési teljesítménye, 5kw a légtér fűtési teljesítménye. Ha lehet termosztáttal, falon kívül szerelve (ha lehet, szénacélból). Előszoba konyha lenne a kandalló helye, egy radiátort szeretnénk ide. Ez a helyiség kb 20nm. 2 nagyszoba van (20nm), egy fürdő 4-5nm és egy előszoba, 8nm. A belmagasság 2,8-3m. Téglafalak, 20-40cm.
- 1191, Budapest
- 7 szakember válaszolt
aszimetrikus akril kád drapp es fehérre kellene festeni