ID 111164

teto fedo mester

  • Ellenőrzés alatt
  • Egyedi megállapodás
  • Budapest

Feladat információi

Jo napot teto fedo mester vagyok munkat keresek, koszonom

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 111164
  • A feladat létrehozva: 16 okt. 19:12-kor
  • Frissítve: 10 hónapja

Feladat létrehozója

Demeter
  • +36 70 407 ** **
    Ellenőrzött
  • gaborde********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2457, Adony
  • 21 szakember válaszolt

Tetőfelújítás/csere. Helyszín - Adony, Éles dűlő Épület - Nyeregtetős, a tető területe (2x) 5m magas x 9 méter széles, összesen 90 négyzetméter. A ház orommagassága elöl kb. 8 méter, hátul 6 méter. A helyszínen rendelkezésre áll - Onduline bitumenes hullámlemez (EZT KELL FELRAKNI), csavarok a rögzítéshez, Onduline gerinc-oromszegély, Onduline öntapadó bitumenes lemez. A tető cseréjéhez/felújításához szükséges még impregnált tetőlécre, oromdeszkára, páraáteresztő tetőfóliára.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 8052, Fehérvárcsurgó
  • 7 szakember válaszolt

Egy cseh faház (típusa poniklec) tetőzetébe épített kb 1,5 nem -es tetőablak kibontása, helyének pótlása, palázás helyreállítása.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 8200, Veszprém
  • 8 szakember válaszolt

ereszcsatorna tisztítás

Kontyos tető készítése
  • Debrecen
  • 4 szakember válaszolt

Tetőtípus Kontyos tető Tető alapterülete (m2) 85 Mikor? Csak az árat szeretném megtudni‍ Tetőszigetelés vagy tetőfedés? Igen, csak tetőfedésre Tetőfedés anyaga Agyagcserép Település, irányítószám Debrecen

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 3467, Ároktő
  • 17 szakember válaszolt

pótolni kell van ahol már ki van a kötés

Enis szak ember vagyok hulladék elszállításal foglalkozom
  • 1051, 4, Akadémia u., Budapest1054, 6, Steindl Imre u., Budapest1054, 11, Akadémia u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Üdv. Hulladék elszállításal veszélyes hulladék elszállításával foglalkozunk .keresenek bizalommal. ***********

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 1025, Budapest
  • 17 szakember válaszolt

BADOGOZÁS ATVIZSGÁLÁSA

Kontyos tető készítése
  • Nyíregyháza
  • 4 szakember válaszolt

Kontyos tetőt szeretnék készíttetni. Szükségem van tetőszigetelésre és -fedésre is. Agyagcserép anyagból.

En is szakember vagyok
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Ács bádogos vagyok keresenk bizalomva

Szeglemezes tető építése
  • 8400, Ajka
  • 2 szakember válaszolt

Egy 90 négyzetméteres egyedi tető építéséhez keresek szakembert szeglemezes megoldással. Tetőszigetelésre vagy tetőfedésre nincs szükség, a munka nem sürgős, így rugalmas időpontban elkezdhető. Várom az árajánlatot és a részletek egyeztetését.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 3258, Tarnalelesz
  • 26 szakember válaszolt

100 m2 nyeregtető felújítása: régi cserép eltávolítása, lécezés, ha szükséges a szarufák kicserélése (kb.4db.), ereszdeszkázat javítása kb. 12m , cserepeslemez fedés, 14m csatorna cseréje.

Előtető készítése
  • 9151, 20, Dózsa u., Abda
  • 17 szakember válaszolt

Kb 5*5 ös polikarbonát tető kellene két épület összekötéséhez