Szórólaptervezés

10 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1380 megtekintés Szórólaptervezés
1117
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában
Feladat befejezésének határideje:
2020 június 01, 15:55
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
10 000 Ft

Feladat leírása

Egy két oldalas Qjob.hu-t reklámozó szórólapot kell megtervezni. Méretek: 15 cm x 9,5 cm. A szórólapnak leginkább feladatok hirdetésére kell felhívnia a figyelmet a Qjob.hu-n keresztül. A szórólapnak meg kell felelnie az alapvető marketinges és design elvárásoknak, így kérem olyanok jelentkezzenek, akik rendelkeznek tapasztalattal lehetőleg mindkét téren és/vagy készítettek már szórólapot korábban. A szórólap legyen figyelemfelkeltő és ne olyan, amit az ember azonnal kidobna. A jelentkező csatoljon egy vázlatot vagy koncepciót az ötletéről, ez alapján választjuk ki azt a munkát, amit szeretnénk, hogy a jelentkező befejezzen. A vázlatért nem jár fizetés csak a kiválasztott, véglegesen kidolgozott munkáért.

Hasonló feladatok

Design
3 mintàbol logo elkèszitèse, szöveg: pedicure by Lilie, vektoros vàltozatban.
Kockázatmentes üzlet
80 000 Ft
Zsuzsanna E.
Design
Már alapszinten berendezett nappali és hálószoba megtervezése berendezése
1034, Budapest
Ajánlatkérés
Gergő
Design
Belső falak újratervezése
1172
Szilvi
Design
Burkolatok, világítás, bútorok , szaniterek megtervezése
6076, Ágasegyháza
Kata