Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 112043
- A feladat létrehozva: 21 okt. 10:43-kor
- Frissítve: 9 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 356 ** **Nem ellenőrzött
- kodat******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 2614, 6, Rákóczi út, Penc
- 6 szakember válaszolt
Folyik a wc tartály, szeretném megjavítatni
- 1086, Karácsony Sándor u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
There is an old flat with the gas convector, it requires an inspection to make sure it is ready to use. Photo is just an example of a similar convector. Unfortunately I don't speak Hungarian.
- 6724, Szeged
- 0 szakember válaszolt
2xdb csaptelepet kellene cseréleni (1x konyha + 1x fürdő) 1xdb mosogatótálcát + 1-2 apróságot egyeztetéstől függően
- 8900, Széchenyi tér, Zalaegerszeg
- 1 szakember válaszolt
Egy apró rész kiugrott a helyérõl. Nem tudok befũteni.
- 3528, Miskolc
- 4 szakember válaszolt
A kád csötörés keresése miatt ki lett véve és annak a helyére szeretnék zuhany kabint tenni Járolapozni és csempézni szükséges a kád alattés oldalt. Kb 1.8 négyzetméter
- 4034, Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Laveo BLZ 769D Luna kihúzható csaptelep, BLZ 769D, két éve vásárolt, nem engedi át a vizet bizonyos állásokban, vagy csak kissebb nyomással jön belőlle a víz.
- 1154, Budapest
- 6 szakember válaszolt
40m2 (2szoba+folyosó fürdő) padlófűtés kiépítése szigetelésre, meglévő kazánra kötése az elosztónak, 3 padlásradiàtor.
- Budapest
- 9 szakember válaszolt
Fürdőszobai szaniterek szerelése,bekötése,karbantartása,vízvezeték rendszer kialakítása konténerházban.
- 8263, Badacsonytördemic
- 2 szakember válaszolt
1. Rejtett ciszterna szivárog, Lavita márka 2. A vendég WC-ben lévő ciszterna szivárog