Bútorajtók fóliázása (tapétával)
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 1133
- A feladat létrehozva: 30 máj. 19:02-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- fayl****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest, Tekla u., 1163 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
A régi panel lakásokból ismert beépített szekrényt szeretném kibontatni, és egy új tolóajtós beépített szekrényre cserélni. Méretei: nagyobb oldalon 142 cm széles és 261 magas, kisebb oldalán 86 cm széles és 261 magas. Mivel a szekrényen belül találhatóak a vízcsövek és a vízóra is ezért részben szeretném elfedetni hogy csak a vízóra legyen látható. A hosszabb oldalára szeretnék egymás fölé 2 akasztós részt, mellé polcokat alá fiókokat. A kisebb oldalon egy "bepakolós" részt szeretnék takarító eszközöknek, fölé pedig polcokat.
- Budapest, Katona József u., Hungary
- 3 szakember válaszolt
1.festse fel a szekrényeket és az ajtókat 2.a 2 fa szekrény megerősítése 3.cserélje az ajtó szekrényét 4.javítsa meg a 6 ajtót és festje meg Már megvásároltuk a festéket. 1.paint the cabinets and doors; 2.to strengthen 2 wooden cabinets; 3.change locker of the door; 4.repair 6 doors. We have already bought the paint.
- 0 szakember válaszolt
Vállalok minden féle típusú bútor összeszerelését legyen akár szoba, nappali, háló vagy konyhabútor és hozzá kapcsolódó gépek be kötését (konyha)
- Budapest, IX. kerület, Magyarország
- 16 szakember válaszolt
Újonnan beszerelt bejárati ajtó körül a fal javítására lenne szükségem kívül és belül.
- Budapest, IX. kerület, Magyarország
- 5 szakember válaszolt
2 db nem szabvány méretű beltéri ajtó (kb 73×204 es 95x204) egyedi készítése és beépítése a lehető legkedvezőbb áron (árajánlat)
- Győr, Nádas Ernő u., 9024 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Segédmunkás. Bontàs építőipari munkàk. Gyàri munka.
- Kömlő, Egri út 80, 3372 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Drajvit rendszer
- Ózd, Tábla út 57, 3600 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Villanyszerelés megfelelő csapattal autóval szerszámokkal és mint alvállalkozóként
- Budapest, Katona József u., Hungary
- 2 szakember válaszolt
5 ajtó, bejárati ajtó, WC, fürdőszoba és hálószoba szekrény kicserélése érdekében.
- Szombathely, Magyarország
- 4 szakember válaszolt
Wc, kamra és nappali faljavítása-festése