Kerítés festésre van szükségem
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 113938
- A feladat létrehozva: 30 okt. 18:38-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 569 ** **Ellenőrzött
- r.r.ugy*******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
9 szakember válaszolt

- (7 értékelés)
- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 1052, Budapest
- 31 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Körülbelül 55m2 felületről van szó . A falakat körben csempe borítja 2,9m magasan ezt kell kvázi eltakarni a lapokkal. Párna fák már fel vannak szerelve mert előtte is valami féle takarás volt. A videoban a pult belső részen még nincs lebontva a régi fedés de ott is ugyanaz a helyzet mint a többi fal részen. A hely Budapesten van , 5. kerület Semmelweis utca. A lapokat mielőbb beszerzem a kiegészítőkkel együtt és szeretném legkorábban kezdeni a munkát . Várom válaszát! Üdvözlettel: Vajda Milán
- 8000, Szfvár
- 2 szakember válaszolt
250x70 cm tükör beépítése és felhozatala az 5. Emeletre. Liftbe nem fér be, a lépcsőház tágas. A tükröt két oldalt dekor fa lamella veszi körül.
- 1039, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Panel 10 emelet erkélybeépítés tető üvegének az üvegszorító léc behejezése . 120cm - re van a tető a háztömb járható lapostetejétől.