Bádogos munka ajanlatkérés
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat részletei
- 11415
- A feladat létrehozva: 09 jún. 19:32-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 914 ** **Nem ellenőrzött
- gyor*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 3 szakember válaszolt
1 emeletes iker családi ház csatornájànak tisztítás a ház 2 oldalán. (kb. 2x6 m) Nehézség, hogy az egyik fele alatt egy drótüveggel fedett terasz van. Helyszín : Budapest 3. kerület
- 0 szakember válaszolt
2 emeletes épület ereszcsatorna tisztítása és két helyen lyuk javítása lenne a feladat. Első körben z épület és az ereszcsatorna helyszíni szemléje, felmérése szükséges. Bp., II. ker.
- 1053, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Budapest belvárosában, az Astoriához közel, apartman takarításra keresek magára igényes, megbízható, talpraesett munkaerőt heti 4-5 alkalomra. Amennyiben a közös együttműködés sikeres, igény esetén van lehetőség további feladatok elvégzésére. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal kéretik ide. Előny ha már van tapasztalat.
- 2800, 53, Mártírok útja, Tatabánya
- 4 szakember válaszolt
56 nm lakás teljes felújításon esett át! 2 szobás lakás folyos mellékhelyiség. Beköltözés előtti takaritastol lenne szó
- Nyugati tér, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Nyugati térnél lévő airbnb apartmanhoz keresek takarítót heti rendszerességgel. A lakás 27 nm és az ágynemű huzatok mosása és cseréje is feladat. Fontos a szép munka és a pontosság, rugalmasság, és az önállósság, lesznek alkalmak amikor csak pár óra van a vendég érkezése és távozása között, a kettő között kell megoldani a takarítást. A lakás szép, kicsi, nem zsúfolt, takarítása könnyű. Az igényesség elvárás.
- 1 szakember válaszolt
Heti két alkalommal két óra sétáltatás teljesen mindegy milyen időpontokban És milyen napom
- 5000, 4, Jubileum tér, SzolnokSzolnok
- 0 szakember válaszolt
Bármilyen munkát elvalalok
- XVI. kerület
- 6 szakember válaszolt
150 nm-es családi ház heti rendszeres takarítása.
- 1037, 9, Montevideó utca, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Beragadt a húzókar, nem lehet felhúzni
- 8400, 5, Juhász Gyula u., Ajka
- 0 szakember válaszolt
Van 5 kutya a házban, 120nm sokszor be piszkolnak. Illetve 4 felnött és egy gyerek utáni takarítás, nyíregyházán. Mosás,porszívó zás,felmosás sokszor a kutya pisit,ablak tisztítása kutya gyerek után??? Mennyiért vállalnák?-heti 4 alkalommal???
- 1117, 12II, Hengermalom út, Budapest
- 1 szakember válaszolt
64 éves uriember mellé keresek segitséget heti rendszeresseggel, feladatok : furdetés, ágyhuzást kisebb vásárlás ugyintézés stb 11. kerulet
