Melegburkolás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 120243
- A feladat létrehozva: 02 dec. 16:09-kor
- Frissítve: 8 hónapja
Feladat létrehozója

- joo.*****@c********.**Nem ellenőrzött
14 szakember válaszolt

- (6 értékelés)
- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 6726, Vedres u., Szeged
- 16 szakember válaszolt
Biztositóval tárgyalás folyamatban Csőtörés miatt laminált padló teljes cserélye lenne szükséges. 3 szoba; méretei: 3,45m X 5,2m; 3m X 3,45m; 2,2m X 3,45m; (36m2) Kérnék árajánlatot: meglévő laminált felszedésére, elszállítására; padló kiegyenlítésére (ha szükséges); új laminált/szegőléc lerakására; anyag szállítására.
- 6723, Szeged
- 21 szakember válaszolt
Egy nappali,és egy kis szoba lamináltozása a nappali 4x5 méter a kis szoba kisebb. Idős nyugdijas lévén bútormozgatással,anyagbeszerzéssel.
- 8200, Viola u., Veszprém
- 6 szakember válaszolt
Házilag elkezdett csiszolás befejezése, pár helyen javítás, fugázás-lakkozás.
- 1134, Budapest
- 12 szakember válaszolt
Hagyományos, fa, szalag parketta. Kb 22 nm. Nappali.
- 2800, Tatabánya
- 7 szakember válaszolt
Panellakás 4ik emelet lift nincs 1-szoba kb.7X3m terület padlószönyegre, használt laminált lerakás butorokat segíteni kirakni.Tatabánya környékéről keresek szakembert.
- 1138, Budapest
- 8 szakember válaszolt
19,1 nm-es szobában lenne szükségem laminált padló cserére (felszedni a régit, lerakni az újat). Régi parketta ott van valószínűleg a jelenlegi padló alatt. Illetve körbe is kellene szegőlécezni a szobát, plusz egy köszöböt is szeretnék készíttetni, mert az egyik szobából a másikba átlépve szintkülönbség van. A felszedett padló elszállításában is segítséget kérnék. A lakás az 5. emeleten van, liftes a ház, de fél-fél emeletet lépcsőn kell majd menni.