ID 12431

Ereszcsatorna szerelőt keresek

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • 1022, 7b, Rókushegyi lépcső, Budapest

Feladat információi

1025 Budapest Szépvölgyi u 56 társasház Bádog ejtő vezeték cseréje, vagy visszarakása, mert lehet hogy csak szétcsúszott, mivel a fali bilincset homlokzat festés után nem rögzítették. Megtekinthető a Google térkép vagy Earth alkalmazásban, a Szépvölgyi út felöli oldal jobb oldalánál van, vagy akár a helyszinen is. Mellékelek négy fényképet . Várom szíves jelentkezésüket ! Sikeres munka esetén lehetőség van további munkák vállalására is, az attika csatornákon dilatációk készítésére vagy átalakítására is. Csorna Antal

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 12431
  • A feladat létrehozva: 06 júl. 08:32-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Antal
  • +36 30 242 ** **
    Ellenőrzött
  • cso****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Tetőfelújítást tervezek
  • 2459, 13, Ady Endre u., Rácalmás
  • 22 szakember válaszolt

210nm-es palatetőmet szeretném terrán betoncserépre cseréltetni,új eresszel és a madárléc is néhol javításra szorul.Szeretnék egy munkadíj ajánlatot kapni ,mivel tudom az anyagárak folyamatosan változnak.

Ár ajánlat kérés 200 m2 kontyolt tető elkészítésére
  • Siófok
  • 1 szakember válaszolt

Új építésű családi ház. 200 m2 kontyolt tető elkészítésére kérnék egy ár ajánlatott

Pár db cserepet kell vissza rakni a helyére
  • Siófok
  • 1 szakember válaszolt

Üdv. Pár db cserepet kell vissza rakni a helyére Csak helyi szakember jelentkezését várom. Helyileg Siófokon.

Ereszcsatorna felrakása
  • 1224, 15, Dukát u., Budapest
  • 11 szakember válaszolt

Ereszcsatorna rendszer kialakítása. Kb. 20 mèteren+ a kifolyók.

Tetőfedés árajánlat
  • 7635, 29, Pacsirta u., Pécs
  • 6 szakember válaszolt

Alapvetően hő-, és azon belül a tetőszigetelés a cél, ami napelemes verzióban is érdekel. A ház kb. 65 éves egykor nyaralónak készült. 25-ös tégla falak, középen hosszirányban teherhordó fal, koszorú nincs.

Tetőfedőt keresek
  • 3388, 22, Földvár út, Poroszló
  • 33 szakember válaszolt

Tetőfedő szakembert keresek Poroszlóra. 150 m2-es kontyolt nyeregtető felújítás. A megtekintési időpontot, amennyiben jelentkezik valaki, a kölcsönösen megadott telefonszámon leegyeztetjük. Előre is köszönöm. Tisztelettel: Kulman Antal

Csereplemez felrakására szükségem van
  • 3152, Nemti
  • 14 szakember válaszolt

140nm es tető eleje eltolt egyébként hagyományos sátortető ről van szó fa anyag plusz lemez tető ami 4500ft/nm plusz munkadíj

Tetőfedés árajánlat
  • 8096, Sukoró
  • 12 szakember válaszolt

11x6,8 méteres új ház tetőtérbeépítéssel. Kb árat szeretnék kérni szigeteléssel gerard tetővel. Nyeregtető. Kb 5 tetőablakkal.

Dobozolás, szigetelés előtt
  • 9099, Szent László u., Pér
  • 5 szakember válaszolt

Dobozolás

Ereszcsatorna szerelése
  • 2481, Velence
  • 10 szakember válaszolt

Velencén egy családi ház régi ereszcsatornájának (kb 2×15m a haz oldala) lebontására és új felszerelésére (aluminium) szeretnék árajánlatot kérni. Mellékelten küldök pár fotót is.

Tetőfedés árajánlat
  • 2694, Magyarnándor
  • 22 szakember válaszolt

egy 100 négyzetméteres vályogház komplett tetöcseréje Nógrád megye nyugati részén

Tetőcsere
  • 1118, 13, Serleg u., Budapest
  • 19 szakember válaszolt

Kb 400-450nm dupla manzárdos tetőcsere, beleértve a lécezést, fóliázást, cserépcsere, ereszcsatorna, bádogozás. Saját állvány van! Ereszmagasság 9-10,50