Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 124620
- A feladat létrehozva: 03 jan. 01:40-kor
- Frissítve: 7 hónapja
Feladat létrehozója

- varga1.*******@g****.***Nem ellenőrzött
26 szakember válaszolt

- (10 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Üdv. Rövid határidővel, kedvezményes áron, garanciával, számlával. Referenciákkal. Pontos árajánlatot helyszíni felmérés után tudunk adni, ami ingyenes. 5 év garanciát vállalunk az általunk elvégzett munkákra és a felhasznált anyagokra. Mikor lenne aktuális? Foglalkozunk még nyílászárók, redőnyök, szúnyoghálók javításával, felújításával, szigetelésével, vagy cseréjével ( új nyílászárók, redőnyök raktár készletünkről akár azonnal / egyedi méretben gyártás kb. 2-3 hét), továbbá üveg cserével, erkély felújítással, teraszok, téli kertek tervezése és kivitelezése, illetve még festő, kőműves, asztalos, ács, burkoló, lakatos munkákkal, víz- és villanyszereléssel is. További infó és időpont egyeztetés: +36202122690 Veréb Tamás E-mail: [email protected] Köszönjük.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1071, Budapest
- 17 szakember válaszolt
Folyosóra nyíló bejárati ajtó csere
- Budapest
- 5 szakember válaszolt
Beltéri ajtó javítására van szükség egy ajtóval kapcsolatos probléma miatt. Emellett a hálószoba dekor ajtaja megsérült átalakítás közben. Egy bárszék véletlenül nekiütközött az ajtónak, ami egy vas tárggyal ütközött, így a dekor felület megsérült. Kérem a dekor ajtó javítását is. A helyszín Budapest, 11. kerület. A javítás sürgős lenne, kérem mielőbbi visszajelzésüket.
- 1112, Budapest
- 3 szakember válaszolt
beltéri dekor ajtóban egy bárszék lába neki csapódott és egy az ajtó lapja egy helyen betört. Ezt szeretném javíttatni ha van rá mód
- 2120, Dunakeszi
- 8 szakember válaszolt
Dunakeszin lévő családi házunk energetikai korszerűsítését készítem elő. Szeretnék Önöktől tanácsot, javaslatot kérni a meglévő fa nyílászáróink fejlesztése tekintetében (20 éves épület, jelenleg kétrétegű üvegű k=1,1W/m2K nyílászárókkal). Érdemes-e / lehet-e üvegcserét csinálni vagy inkább teljes nyílászáró cserét javasolnak? Első körben szeretnék kérni egy telefonos / videós konzultációt.
- 7700, Mohács
- 5 szakember válaszolt
3db 75*210cm-es tele, 1db 100*210cm-es félig üveges
- 1162, Budapest
- 1 szakember válaszolt
bejárati ajtót szeretnék fóliáztatni kerettel együtt a helyszinen.
- 8900, Zalaegerszeg
- 2 szakember válaszolt
Családi hazban összesen 7 műanyag ablakra szerenék szellőzőre ajánlatot kérni.
- 9700, Szombathely
- 1 szakember válaszolt
Légbevezető beépítése nyílászáróba
- 1188, Budapest
- 14 szakember válaszolt
szunyoghállos redönyök müanyag ablakra . kb 9 db