ID 124882

Teraszépítés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 1 500 000 Ft
  • 2340, Kiskunlacháza

Feladat információi

Fa szerkezetű nyaraló mellé fedett fa terasz építése kb.25 nm alapterülettel.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 124882
  • A feladat létrehozva: 04 jan. 20:16-kor
  • Frissítve: egy éve

Feladat létrehozója

Orsi
  • +36 20 460 ** **
    Ellenőrzött
  • ical*****@i*****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

30 szakember válaszolt

Gabriel
  • 5.0(5 értékelés)
  • 9 500 Ft

További feladatok ebben a kategóriában

Teraszépítés
  • 1164, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Egy önállóan álló 4 méter széles, 2.5 méter mély és kb. 0.5 méter magas teraszt szeretnék korláttal tetővel,lemez fedéssel,valamint egy lépcsővel,a XVI. kerületben.

Teraszépítés
  • 8483, Somlószőlős
  • 13 szakember válaszolt

2mx4m körüli kb. 1 méteren magasított és 2 méter magas, tehát a talajszinttől számolva összesen 3 méter magas, lépcsős, nyitott terasz, könnyűszerkezetes tetővel.

Teraszépítés
  • 6000, Kecskemét
  • 18 szakember válaszolt

kplt

Teraszépítés
  • 4246, Nyíregyháza
  • 19 szakember válaszolt

50 nm 4 évszakos terasz hozzá építés.

Teraszépítés
  • 1162, Budapest
  • 30 szakember válaszolt

Kb .3x4 m es fa szaletli.

Teraszépítés
  • 2800, Tatabánya
  • 9 szakember válaszolt

3x5m üvegházat szeretnek

villanyszerelés
  • 2112, Veres
  • 12 szakember válaszolt

Könnyűszerkezetes családi ház előszoba-nappali-konyha mennyzeti spot lámpa beépítése. Összesen 20 db spotlámpát kell beépíteni. A gipszkarton menyzetben még nincs benne a szigetelés, a padlás járható

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 3 szakember válaszolt

150 nm ház, új központi fűtés rendszer kialakitása kazánnal puffertartállyal lapradiatorokkal és falon kívül vezetett műanyag beltéri csővezetékkel. Bonyolult alaprajz, kb 15 különböző méretű radiátor szükséges. Kémény méretezés, felújítás szukseges. Gépészeti helység biztosított. A rendszer későbbi bővítésének lehetősége szükséges. Számla szükséges.

Villanyszerelés
  • 4032, Debrecen
  • 7 szakember válaszolt

Társasházi lakásban, Debrecen, Nagyerdőn a fürdőszobai ventilátor cseréje lenne szükséges.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 8000, Szfvár
  • 3 szakember válaszolt

Ablak zárcsere

Ajtó beépítésére keresek szakembert
  • Érd
  • 12 szakember válaszolt

1 db beltéri ajtót cserélnék nagyobbra a mostani 60*105 az új 75*110 lenne. Falat kell bontani, az egyik oldalon csempe van. Beépítés után vissza kell javítani a falat, glettelni, festeni. Helyileg Érden. Emailben keressenek!

Szeglemezes sátortető szigetelése és fedése
  • 6762, Sándorfalva
  • 2 szakember válaszolt

A megbízás egy 140 m²-es sátortető szigetelésére és fedésére vonatkozik. A tetőfedés anyaga cserepeslemez. A feladat kapcsán az árajánlat érdekel, nincs megadva konkrét határidő, csak az árra van szükség jelenleg.