PR cikk írása

7 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1122 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
1299
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
7 500 Ft

Feladat leírása

Takarítás és szőnyegtisztítás témában kell egy szöveget megírni kb. 2500 karakter hosszúságban, a mellékelt cikk stílusához hasonlóan. A cikkben meg kell jegyezni a Qjob.hu-t és, hogy az oldalon lehet ilyen szolgáltatást rendelni. példa: https://www.eszakhirnok.com/component/content/article/40-lajf-sztajl/*****-****-**-**-**-**-**.html#axzz6PQ2YcsQh

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Ajánlatkérés
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.
Blog
1118, Budapest
Mate