Kútfúrásra ajánlatot kérek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 130109
- A feladat létrehozva: 07 feb. 08:28-kor
- Frissítve: 6 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 773 ** **Ellenőrzött
- hom****@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
4 szakember válaszolt

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- 354 655 Ft

- 15 000 Ft

- Egyedi megállapodás
További feladatok ebben a kategóriában
- 6764, Balástya
- 1 szakember válaszolt
A vizet ivóvízként, illetve háztartási célokra szeretnénk használni (A szükséges vízmennyiséget 5-6 fővel számolva). A környező terület felszíne homokos, a telken található egy kb. 5-6 méter mély ásott kút, amelynek alján látható a talajvíz szintje, de vize még nem lett bevizsgáltatva. A későbbiekben, tisztíttatás után talán öntözésre használnánk. Elképzeléseim szerint egy 125 mm csőátmérőjű, 40-60 méter mélységű kútra lesz szükségünk (ez csak becslés). Szeretném kérni, hogy ajánlatában a Ft/méter kútfúrási költséget egészítse ki a további felmerülő kiszállási/anyag/munkadíj/stb. árakkal. Előre is köszönöm!
- 2035, Toboz u., Érd
- 3 szakember válaszolt
90 méter mély (Aranyhalas tó feltöltésére jó minőségű víz kell), 100 mm-es cső, hogy mélykúti szivattyút tudjak beletenni.
- 2800, Tatabánya
- 4 szakember válaszolt
125mm akarok furni, 30m mélyen. Mennyi lenne ez összköltségben?
- 6760, Kistelek
- 4 szakember válaszolt
Kerti kutat szeretnék konyhakert öntözésére. A talajvíz egész magasan van. De érdekelne mennyibe kerülne egy ivóvíz minőségű kút is. (Ár függvényében mérlegel az ember)
- 6771, Szeged
- 3 szakember válaszolt
Víz Víz hőszivatyú hoz szeretnék egyforrás kút és egy nyelő kút