Szükségem lenne egy weboldalra ami bemutatja a cégem.

Ajánlatkérés
Dávid
Dávid
Teljesített feladat Megjelent: 2 éve 359 megtekintés Honlapkészítés
13347
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Onlina dísznövény kereskedés
2314, Halásztelek
Viki
Újonnan induló vállalkozás weblapja, erőt, dinamikát kell sugároznia és azt, hogy lehetetlen nem létezik.
3300, Eger
Zoltán S.
Félkész wix oldalhoz kérnék fejlesztői segítséget a foglalórendszer kialakításáshoz. Amire szükésgem lenne egy kettős foglalórendszer. 1. Szakemberek bejelent…
Sárga Noémi
Weboldalkészítés
1171, Budapest
200 000 Ft
Krisztián
Olyan fitness oldalt létrehozni, ahol összeszednénk az országból a kevesbé ismertebb személyedzőket vagy olyan embereket akiknek van tapasztalata abban, hogy …
2400, Dunaújváros
50 000 Ft
Máté F.