Kőműves munka
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 12 szept. 2022, 13:18
A feladat részletei
- 13452
- A feladat létrehozva: 25 júl. 13:20-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- kardo******@r******.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 2600, 7, Kossuth Lajos u., Vác
- 17 szakember válaszolt
80cm széles 10cm magas 10méter hosszú betonsáv kerekesszéknek (sima felület)
- 8861, 36, Petőfi u., Szepetnek8861, 36, Petőfi u., Szepetnek
- 3 szakember válaszolt
Gyerekszoba falak leverése felépítése anyagok megvannak hozza
- 1089, Kőris u., Budapest
- 7 szakember válaszolt
Fürdőszobában valószínűleg vizesedés miatt a járólap feljön. A fürdőszoba zuhanytálcával együtt 4 nm. Ennek felszedésére, vízszigetelésére, aljzatkiegyenlítésére, új járlóap lerakására kérnék árajánlatot.
- 9022, Czuczor Gergely u., Győr
- 4 szakember válaszolt
40 negyzetméter terület vésése, járólapozása, gipszkarton fal csempézése, bejárati és beltéri ajtó cseréje.
- Budapest
- 12 szakember válaszolt
Budapest háztömb szerkezete kész, aljzat betonozás, gipszkarton építés, festés és hidegburkolás valamint melegburkolás kell. Kezdés szeptemberben esedékes. Segédanyaggal és munkadíjjal együtt kérném az árajánlatot.
- 2114, Valkó
- 14 szakember válaszolt
Valkón egy 105m2-es ház alapozása érdekelne! Milyen árban lenne az anyag és munkadíj együtt?
- 8800, 3, Bagolai sor, Nagykanizsa
- 11 szakember válaszolt
Gepkocsi bejaronak kert betonozas 100nm-en.
- Szent István park, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Kőművest, hideg burkolót keresek az alábbi feladat elvégzésére. Kérlek pontosan olvasd végig, mindent részletesen leírtunk: Jelenleg a következő felületek vannak leburkolva, fugázás nélkül és félbehagyva: 24 nm kerámia 60x60cm padlólap 1 cm vastag 3mm fugahely, 17 nm 30x60cm csempe fürdőbe és WCbe. 2mm fugahely. A kettőből együtt 4 nm csempe és padló maradt ki, ebbe beletartozik a kád széle, ajtók és falak körüli illesztések. 8 méter szegély összesen. ( ebben nincs benne a lépcső szegély) Kád Ytonggal beépítése, majd a széle csempével beburkolása. ( kád alatt nem csak az oldalát). Falhoz illesztések mindenhol kivágva. Élvédők felhelyezése 8 méter a padlón, beépített wc tetején Egy wc elbontasa (nem beépített). Beltéri Lépcsők burkolása, élvédőzés 4 lépcsőfok, összesen 1,5 meter széles es 4x25 cm hosszu. Egyenetlen felület, beton plusz előző csempe ragasztó van rajta Jelenlegi állapot fugára való előkészítése. ( egy hónapja nem volt hozzá nyúlva, ezért a csemperagasztó néhány helyen megkeményedett, ki kell tisztítani fugázás előtt. ) Tervezett munkanapok száma egy szakemberrel plusz segéddel: 3. Az ár az anyagköltséget nem tartalmazza.
- Szent István park, Budapest
- 12 szakember válaszolt
Előző hidegburkoló félbehagyott munkájának befejezésére keresek szakembert: 23 nm 60x60 cm padlólap fugázás ( ez már le van rakva) csak fugázni kell. 18 nm falfelület csempe fugázás, Kád oldal csempézés, 1-2nm felület még nincs lefedve, oda csempevágás is szükséges.
- 9773, Sorokpolány
- 4 szakember válaszolt
Régi téglafal gépi (valószínűleg nincs megfelelő erősáram) vagy kézi vakolása (fafödémet nem kell vakolni), élvédőzése, nagyjából 40 nm. Illetve egy 75x210-es ajtónyílás kialakítása áthidalóval főfalon.
- 2750, 12, Kossuth Lajos út, Nagykőrös
- 4 szakember válaszolt
20nm csempe falra felrakása,5nm csempe padlóra lerakása,aljzat kiegyenlítése, csempe ragasztó van már véve, aki csinálta volna mégse tudja be megcsinálni
- Marcali
- 7 szakember válaszolt
Alap ásás betonozás, lábazat építés, vb lemez készítés, alap ásás