Számlaképes ajtószerelőt keres
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 13981
- A feladat létrehozva: 03 aug. 16:16-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 364 ** **Ellenőrzött
- nsze****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 8229, Csopak
- 5 szakember válaszolt
Negy db belteri pallotokos ajtot kellene lefesteni, és beépíteni a régi tokok helyére. Az ajtók pállotokosak, és kb 2 centiméterrel szélesebbek a mostaniaknál.
- Magtár u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
Acél biztonsági ajtó furnér burkolatának cseréje szükséges. Garanciát vállaló szakember kell.
- 1149, 27-29, Egressy út, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Meglevő bejárati ajtó becsukódik, de kulccsal már lehet bezárni. Ehhez szeretnék segítséget kérni az ajtó beállításában.
- Miskolc
- 2 szakember válaszolt
2 szobás Panel lakás összes beltéri ajtó felújítása Miskolcon.
- 2 szakember válaszolt
Nem záródik a fürdőszobaajtó, ezt kellene megjavítani. Tajvani hölgy ismerősömnek segítek ajánlatot kérni.
- 1211, 36, Templom u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
Ajtó felújításra keresek szakembert,új borítást és kilincseket szeretnénk,ajtó tokok felújítását is.
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
Tűzoltók utáni műanyag ajto betörés utáni szerelés
- 9024, Lajta utca, Győr
- 0 szakember válaszolt
Beletörőt az ajtóban a kulcs Zárcsere zárjavítás szerelés kiszállás
- 2800, 181, Szőlőhegy út, Tatabánya
- 0 szakember válaszolt
Tatabánya Bánhidán 2 darab (havas tölgy 75 cm széles ) beltéri ajtó beszerelését szeretném kérni. Határidő és árajánlattal. Köszönettel Horváth Márta
- 0 szakember válaszolt
Asztalost keresek egy faajtó balosból jobbosra átalakítására. Továbbá egy faajtó zsanérjainak az igazítására.
- 1126, Hollósy Simon u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
Fa ablak javítás: az ablaküveg mozog, mert a gitt több helyen kiesett. Továbbá ugyanennek az ablaknak elromlott a kilincse, így nem lehet rendesen bezárni.
- Paulay Ede u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
3 belső fa ajtó és keret felújítása (Also rész toldásával). 1 bejárati ajtó és keret felújítása (alsó rész toldásával) 2 dupla szárnyú, dupla üveges régi fa ablak felújítása. Csiszolás + toldás + újra festés