Házvezetőnőre van szükségem

200 000 Ft
Timea Zvara
Timea Zvara
Nem elérhető feladatok Megjelent: 2 éve 513 megtekintés Házvezetőnő, mosás, vasalás
14019
Cím
  • District III.
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
200 000 Ft

Feladat leírása

Egy 5 fős család családi házának mindennapos rendben tartására, takarításra, esetenként főzésre keresek egy megbízható, leinformálható, tapasztalattal rendelkező hölgyet napi 4 órában, heti 5 nap.

Hasonló feladatok

Takarítás, házi- és ház körüli munkák
Üdvözlöm szép napot érdeklődni szeretnék hogy van egy cipőm egy pöty nyi folt van benne zsírfolt vagy nem Tudom milyen folt egy fél pár cipőmőn van egy Kis pi…
1085, Budapest
Ajánlatkérés
Marietta
Alap cipő tisztitás
1135, Budapest
Tamás
Az feladatom gyerek felügyelet vagy időseket gondozni
Budapest
április 22, 09:00 — április 23, 09:00
3 000 Ft
Rita M.
Hetente ketszer takaritas, vasalas, idonkent ablaktisztitas, idonkent bevasarlas, haz koruli teendok, kert rendbe rakasa, kisebb ugyintezes. Segitseg edesanya…
1202, Budapest
Ibolya
Cipő tisztitás
4483, Buj
10 000 Ft
Vivien