ID 14163

Szagelszívó felhelyezése

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 5 000 Ft
  • 6045, 33, Petőfi Sándor u., Ladánybene

Feladat információi

Szagelszívó elhelyezése fal fúrással az elvezető csőnek.

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 10 aug. 2022, 06:00Feladat befejezésének határideje: 10 aug. 2022, 13:00

A feladat részletei

  • 14163
  • A feladat létrehozva: 07 aug. 14:28-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Dániel
  • +36 30 939 ** **
    Ellenőrzött
  • danie******@s********.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Számlaképes hangszigetelőt keres
  • 6720, 1, Kárász u., Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Egy polgári lakás 2 db 2 szárnyas ajtajára kérek hangszigetelést (ügyvédi iroda)

Hoszivattyus fűtő-hűtő klíma
  • Kossuth Lajos u., Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Udv 3 beltéri egységes hoszivattyus futo hűtő klímát szeretnek, családi házba Fűteni szeretnek vele H tarifarol a teli időszakban Kerek ajánlatot a klimara és a telepítés munkadijára Tovabba a vezetékek kiépítése ha szükséges érdekelne hogy mennyibe kerülne nagyságrendileg Köszönöm

Kb. 100 méter Ereszcsatorna csere
  • 2837, Vértesszőlős
  • 15 szakember válaszolt

Régi ereszcsatorna cseréje új festett aluminiumra ! Állványozás nem szükséges !

Akril fürdőkád javító szakembert keresek
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Akril fürdőkád javító szakembert keresek

Hőszigetelés
  • 4 szakember válaszolt

Egy ajtó csere, és 50 nem multiporlap felrakas hálozva gipszes mestervakolattal glettelve ennyi. Akijé a jobb ajánlat az viszi.Munkakszdés minél elöbb árajánlatot emailben.

Genarál!!
  • 0 szakember válaszolt

Kulcsrakész családi házak építését vállaljuk! Referencia ajánlatokkal nem csak képekel az eddigi megrendelőink személyes ajánlásával!

Árajánlatot kérek
  • Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Szép Jó Napot! Érdeklődnék,hogy egy kulcsrakész könnyűszerkezetes ház ami kb 40m2 1,5 szobás vagy esetleg hasonló mennyibe kerülne? Budapesten,vagy Pest megyében gondolkodnék telket még nem néztem,de minden lehetőség érdekel engem. Illetve hogy hitel felvehető-e rá ? Köszönettel: Kántor Krisztián

Klímaszerelés
  • 0 szakember válaszolt

Sziasztok! Korrekt, megbízható, leinformálható klímaszerelőt keresek, tetőtérben elhelyezendő multi klíma (három beltéri egység lesz a hálókban) felszerelésére Pest megyében. A gép 50%-os állami támogatás igénybevételével lesz kivitelezve, tehát vállalkozói szerződéssel és számlával. Kérem csak olyan jelentkezzen, aki igényes, pontos munkát végez, tudja, hogyan kell szabályosan üzembehelyezni a gépet (tehát például a vákumozás mellett, a nitrogénes nyomáspróba elvégzése is elvárt), rendelkezik érvényes F-Gáz vizsgával, és ki tudja majd állítani a Nemzeti Klímavédelmi Hatóság által előírt Telepítési Nyilatkozatot. Erre a kivitelezőre, akár várni is hajlandó vagyok. Aki magára ismert kérem emailben keressen meg, hogy megbeszéljük a részleteket. Egynyári, "hülyeség a nitrogénezés", "feldobjuk 3 óra alatt", szerelők kérem kíméljenek. Hálásan köszönöm.

Kútfúrásra van szükségem
  • 6760, Kistelek
  • 1 szakember válaszolt

Szükségem lenne,a ház vízellátására szolgáló kútra

Fatuzelesu kalyha bekotese, samott tegla javitasa
  • 8286, Gyulakeszi
  • 0 szakember válaszolt

A kalyhaba eltorott a samott tegla, ossze kell ragasztani, a kalyhat be kell kotni a kemenybe.

Akril kád javítása
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Akril kád javítása

Cserépkályha javítása
  • Parád
  • 1 szakember válaszolt

Fatüzeléses cserépkályhában 2 db leesett samot tégla visszarakása, tűztér ellenőrzése. A cserépkályha két szomszédos szobát elválasztó fal síkjában van felépítve.