PR cikk megírása

5 000 Ft
Ana
Ana
Teljesített feladat Megjelent: 2 éve 241 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
14437
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
5 000 Ft

Feladat leírása

Kb. **** - **** karakter hosszú (szóköz nélkül) PR cikket kell megírni. Cikk címe: Térkövezés, amihez adott egy brief + kulcsszavak. A kulcsszavakat organikusan be kell építeni a szövegbe, vagyis optimalizálni. A cikk egyébként ár-orientált, tehát utána kell nézni, milyenek az aktuális árak és azokat úgyszintén beépíteni a pr cikkbe. Komoly, precíz, tapasztalattal és jó fogalmazással rendelkező szövegírók jelentkezését várom itt, a Qjob-on. Üdv, Anastasia

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Autómentős témakörben kell blogot írni ****-**** karakterszámmal. Mindig megadom előre a kulcsszavakat.
Ajánlatkérés
Zsolt C.
igen
1225, Budapest
11 000 Ft
nem
kérdőív kitöltése
4251, Hajdúsámson
20 000 Ft
Karolina
Különböző kulcsszavakra való keresés Google hirdetésben pl. Kornyezetkondzasi feladatok elvégzése
4400, Nyíregyháza
Bence
takarító szolgáltatás hirdetése
4024, Debrecen
25 000 Ft
Misi