ID 144661

Egyéb

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 10 000 Ft
  • 2315, Szigethalom

Feladat információi

Lebegő zöldalga eltávolítása

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 144661
  • A feladat létrehozva: 07 máj. 06:01-kor
  • Frissítve: 5 hónapja

Feladat létrehozója

György
  • +36 20 992 ** **
    Ellenőrzött
  • hrad****@l*****.**
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Egyéb
  • 1047, Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Egy db francia bulldog napi etetese es setaltatasa a kornyeken ((Ujpest kertvaros)

Egyéb
  • 1037, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Egy 100x50x50cm-es beépített édesvizi akváriumunk van,  a rendszer fel van állva, az akvárium ökoszisztémája rendben van a mérő eszközök szerint is. Önetetős automata világítással (időzítős). Az akvárium karbantartásához keresünk egy szakembert. Havi 1x-i tisztítással, részleges vízfeltöltéssel, a halak egészségi állapotának  ellenőrzésével, ha szükséges gyógykészítmény biztosításával ezenkívül dekorációs kellékek takarításával az élő növényzet gondozásával és megfelelő táplálék feltöltését szeretnénk a halak részére (halak pótlása - természetes elhullás esetén) Szeretném kérni, hogy küldjenek részünkre egy árajánlatot, hogy a fenti igényekkel a karbantartást el tudnák-e vállalni cégünk részére? Köszönettel, Timári Erzsébet **-**/***-****

Egyéb
  • 5052, Újszász
  • 0 szakember válaszolt

Szerdán ivartalanitva lett egy 15 hónapos golden retriver szuka. Viszont estére ki kaparta a sebhelyet és log az egyzik madzagja. Szegénynek nagyon viszket és frusztrált.

Egyéb
  • 1144, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Egyéb
  • 4027, Debrecen
  • 1 szakember válaszolt

80 literes akvárium teljeskörű tisztítása, víz csere, kavicsok, növények átmosása.

Állatorvos
  • 2310, Szigetszentmiklós
  • 0 szakember válaszolt

Kan cica ivartalanitas

Állatorvos
  • 2800, Tatabánya
  • 0 szakember válaszolt

Egy szibériai husky kutyusom van 2 éves, 2napja nem nagyon akar enni a töredékét eszi amit szokott, meg szeretném kérdezni hogy miért van ez mi lehet a baj

Állatorvos
  • 6757, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Nőstény macska ivartalanítás

Macskakozmetika
  • 8996, Zalacséb
  • 0 szakember válaszolt

Jót

Állatorvos
  • 3529, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Nőstény macska ivartalanítás lábujj körmök levágása féregtelenítés

Kiképzés
  • 4400, Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

1 éves magyar vizslámat szeretném agyban lefárasztani

Kutyasétáltatás
  • 2837, Vértesszőlős
  • 0 szakember válaszolt

3és fél éves mentett malinois kan heti egyszeri lefárasztása futással, játékkal. Szombaton lenne jó. Nagyon okos kutya, de előéletéből adódóan eléggé antiszociális. Csak gyakorlott szakembernek ajánlott.