Villanyszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 147611
- A feladat létrehozva: 27 máj. 18:56-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- beni****@f*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
7 szakember válaszolt

- (6 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 300 000 Ft
Elrejtette a 1 feladat
További feladatok ebben a kategóriában
- 2451, Ercsi
- 1 szakember válaszolt
1 mérőórás doboz van,a légkondis fűtés miatt kell a h tarifa
- 1037, 24, Folyondár u., Budapest
- 15 szakember válaszolt
2021-ben telepített, 3x25A teljesítményű háztartási elektromos hálózatra kötött elektromos főzőlap beázott, de a teljes kiszáradás után is lecsapódik a kapcsolódó képen jelzett 3 relé, emellett a fogyasztásmérőre helyezett 2 kinti relé is.
- 1181, Üllői út, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Digitális almèrő beszerelèse megszakitóval egy szoba helyisègbe. Várok árajánlatokat hivatalos villanyszerelőtöl.
- 8400, Ajka
- 4 szakember válaszolt
Építési telek vásárlása miatt új mérőhely kialakítása. 3 fázis , H tarifa.
- 4027, Debrecen
- 2 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Egy panel lakás felújítása során kialakítva lett 4 szobában a mennyezeti LED . Egy villanyszerelő be is szerelte. Wifis és nagyon sok lehetőség lenne amit nem tudott beállítani. Működik de nem teljes funkciókkal. Ebben kérném a segítségeteket hogy minden amit tudna ez a LED azt meg is kapjam, vagy úgy működjön ahogy kell.
- 2000, Szentendre
- 11 szakember válaszolt
Épülettípus: Társasház Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás, Villanykapcsoló, konnektor felszerelése, cseréje, Biztosítéktábla csere