Egyéb
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 148353
- A feladat létrehozva: 01 jún. 19:18-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- +36 70 222 ** **Ellenőrzött
- dancso197*********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 3573, Sajópetri
- 0 szakember válaszolt
Egy szülinapi party keretében kéne arcot festeni gyerekeknek kb 1 órányi időtartamban
- 5725, Kötegyán
- 1 szakember válaszolt
Buborékfoci, vagy medencés óriás buboréklabda kitelepülés ről lenne szó. Kötegyán településen ****.**.**-én megrendezendő gyereknapra.
- 7453, Mernye
- 0 szakember válaszolt
2-3 éves kisgyermekek számára, 2 minicsoportos bölcsi részére (max13 gyermek)
- 3700, Kazincbarcika
- 0 szakember válaszolt
Szeretném a segítségeteket kérni, párom közelgő 30. születésnapi bulija megszervezésében. Az alábbi elképzeléseim alapján keresek megfelelő helyszínt és szolgáltatást: 🎉 Alapadatok: Rendezvény típusa: 30. születésnapi buli Létszám: kb. 30 fő Időpont: 2025. július 26. (szombat) Helyszín: Miskolcon vagy maximum kb. 30–40 km-es körzetben 🌴 Helyszínnel kapcsolatos elképzelések: Kültéri helyszínt szeretnék elsősorban Fontos, hogy hangosan lehessen zenét hallgatni és táncolni Előny, ha van medence Jó lenne egy fedett rész is eső vagy rossz idő esetére Kizárólagos, privát használatú helyszínt keresek 🍽️ További igények: Lehetőség hang- és fénytechnikára, DJ-re vagy zenei megoldásra Catering szolgáltatás vagy saját étel-ital bevitele Egyszerű dekoráció (pl. lufik, fényfüzérek) Parkolási lehetőség a vendégeknek Ha van olyan helyszínetek vagy csomagotok, ami megfelel ezeknek az elképzeléseknek, örömmel fogadnám az ajánlatot, és szívesen egyeztetek további részletekről is. Köszönöm előre is a segítséget! Üdvözlettel: Leskó Gábor 📞 ** ** *** **** ✉️ *******@*****.***
- 2360, Gyál
- 0 szakember válaszolt
Gyálon, az Erdősor utcai kiserdő tisztásán szeretnénk egy félórás bohócműsort ****.**.**-én, vasárnap 16:30-17:00 között. Elsősorban állatos, erdős, növényes műsort kérünk. Ehhez várunk árajánlatot.
- 5000, Szolnok
- 0 szakember válaszolt
9-12 év közötti gyermekek részére (~ 12-15 fő, fiúk-lányok vegyesen) szeretnék születésnapi rendezvényre animátor szolgáltatást rendelni. A tervezett rendezvény egy Tiszaparti nyaraló kertjében lenne, kerti bútorok rendelkezésre állnak. Olyan animátort keresünk akinek gyakorlata van hasonló rendezvények lebonyolításában, a szükséges eszközökkel rendelekezik.

