Mosogatógépek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 149854
- A feladat létrehozva: 10 jún. 14:27-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 783 ** **Ellenőrzött
- szantom********@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- 123 456 Ft
Üdvözlöm tudom vállalni az ön által megadott munkat keressen
További feladatok ebben a kategóriában
- 3860, Encs
- 0 szakember válaszolt
Gorenje mosogatógép GS52010S A vizet induláskor kiszivattyúzza de utána nem megy tovább, a kiválasztott program kijelzője villog. Csap ki van nyitva és csatlakozó tömlő szűrője nincs eldugulva.
- Zalaegerszeg
- 1 szakember válaszolt
Mosogatógépszerelőt keresek. Kérem csak telefonon keressenek!
- 1 szakember válaszolt
Mosogatógépen villog az összes lámpa és nem akar rendesen működni. Kérem csak telefonon keressenek.
- 7632, Pécs
- 2 szakember válaszolt
Konyhapultba beépített Whirlpool mosogatógép (5-8 éves kb.). Mosogatás után a végső fázisban olyan, mintha nem állna le a szivattyú, és folyamatosan menne. Kikapcsolás esetén pár másodpercen belül újraindul, és szivattyúzik... Úgy lehet csak leállítani, ha kihúzzuk. Amikor visszadugjuk azonnal kezdi a hibát produkálni. Amennyiben sokat hagyjuk állni, akkor egyszer csak megjavul 1-2 mosogatás erejéig, majd ismét a hiba. A mosogatógép kiszerelhető, de az előlapra rá van szerelve a bútorlap, az nem leszerelhető szerintem.
- 3525, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Csak kihúzott állapotban hosszas macera után indul el a gép, ami végigviszi a programot, de a következő bekapcsolásnál elfogy a türelmünk, hiszen minden bekacsolásnál azt várjuk, hogy elinduljon, ahogy azt évekig tette.
- 4484, Ibrány
- 2 szakember válaszolt
A mosagatógép a fele programnál leáll, villog a vízcsap lámpa és fura hangot ad, mintha nem lenne víz. De addig van.
- 3433, Nyékládháza
- 1 szakember válaszolt
Simens mosogatógép hibára fut, kijelzi az elégtelen vízellátást. Hálózati víz megfelelő, a szűrők tiszták.
- 4030, Debrecen
- 4 szakember válaszolt
Gorenje mosogatógép F11 hibakód. Nem foylik le a víz.
- 5000, Szolnok
- 6 szakember válaszolt
Ahányszor elindítanám a mosogatógépet levágja a Fi relét
- Pécs
- 2 szakember válaszolt
Egy Arisztom mosogatógépet szeretnék megjavíttatni, valószínűleg a mosogatógépnek a szivattyúja ment tönkre. Kérem kizárólag telefonon keressenek.
- 2660, Balassagyarmat
- 2 szakember válaszolt
A mosogatógép indító gombja nem müködik. Eddig akadozott, néha elindult, ilyenkor a programot be lehetett állítani. Most már nem tudom elindítani.