Kertgondozás, kertfenntartás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 151426
- A feladat létrehozva: 21 jún. 06:47-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 431 ** **Ellenőrzött
- fabuzsol*********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Kék városában a nyári kertész diákmunkáért a munkadíj általában 1500–2500 forint/óra között mozog. Ez az ár a munka típusától és az elvégzendő feladatok nehézségétől függ. Egyszerűbb feladatok, mint a fűnyírás vagy gyomlálás, inkább az alsó árkategóriába esnek, míg a bonyolultabb növényültetés vagy metszés magasabb óradíjat igényelhet. Egy átlagos nyári munkanap 6-8 órás, így napi szinten 9000–20 000 forint körül alakul a díj. Ha például heti 5 napot dolgozik valaki, akkor heti szinten 45 000–100 000 forint között várható a kereset. A pontos ár attól is függ, hogy a kert mekkora, milyen rendszerességgel kell végezni a munkát, és milyen speciális szaktudást igényel. Átlagosan egy kisebb kert karbantartása napi 6-8 órát vesz igénybe, de ez változó lehet. Így könnyen kiszámolható a teljes nyári időszakra eső díjazás is.
További feladatok ebben a kategóriában
- 8229, Csopak
- 9 szakember válaszolt
900 m2 részben lépcsős, gondazatlan telek, idei első fűkaszalására, esetleg tisztítására keresek segítséget.
- 4 szakember válaszolt
Szombathelyen kétszintes két lakásos társasház falára felfutott vadszőlőt kellene a csatorna szint alá vissza vágni és a levágott hulladékot elszállítani. kb. 8 méter magasságban kb. 10 méterszélességben a belső udvaron.
- 9700, Szombathely
- 4 szakember válaszolt
Szombathelyen kétszintes két lakásos társasház falára felfutott vadszőlőt kellene a csatorna szint alá vissza vágni és a levágott hulladékot elszállítani. kb. 8 méter magasságban kb. 10 méterszélességben a belső udvaron.
- 1184, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Porosz murvát szeretnék rendelni 3 köbmétert Kérem csak telefonon keressenek!
- 4611, Jéke
- 4 szakember válaszolt
Fólia erdő szántó 1,6 hektáros területen egyforma arányban
- 3530, Miskolc
- 12 szakember válaszolt
Magasra nőtt fű kaszálás a. Kb. 300 nm-en
- 2023, Dunabogdány
- 12 szakember válaszolt
1000m2 fű kaszálás szinte vízszintes telken 100m2 lejtős részen, 3-4 bokor visszavagása/formára igazítás (2-3m3/ bokor)
- 2097, Pilisborosjenő
- 7 szakember válaszolt
Leylandi tuja és babérmeggy visszavágása + elszállítás – 30 m kerítés mentén Kertben 30 méter hosszú kerítés mellett lévő leylandi tuja és babérmeggy bokrok visszavágására, illetve a hulladék elszállítására keresek megbízható szakembert. Munka mielőbb kezdhető. Kérem, küldjön rövid árajánlatot és elérhetőséget.