Autókarbantartás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 151756
- A feladat létrehozva: 23 jún. 09:49-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 503 ** **Ellenőrzött
- attila******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Komáromban a műszaki vizsga díja általában 15 000–25 000 forint között mozog. Ez az ár csak a vizsga elvégzésére vonatkozik, az esetleges javítások vagy kiegészítő szolgáltatások nem szerepelnek benne. A pontos ár függ az autó típusától, korától és állapotától, valamint attól, hogy melyik vizsgálóállomáson végzik a műszaki vizsgát. Átlagosan a vizsga 30-60 percet vesz igénybe. Ha például egy személyautót vizsgáztatunk, a teljes költség 15 000 és 25 000 forint között várható. Ez egységárként értelmezve azt jelenti, hogy egy jármű műszaki vizsgáztatása ennyibe kerül. Komáromban az árak általában a középmezőnyben vannak, nem a legolcsóbbak, de nem is a legdrágábbak az országon belül. Érdemes előre időpontot foglalni, mert a várakozási idő befolyásolhatja a folyamat hosszát.
További feladatok ebben a kategóriában
- Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
Volvo V 50-es konzolja villog. Kérem csak telefonon keressenek.
- 6088, Apostag
- 0 szakember válaszolt
ABS kockajavítás felújítást szeretném megkérdezni, hogy milyen árban van, meg hogy csinálnak-e még ilyet. Kérem csak telefonon keressenek!
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Lengéscsillapítót szeretnék felújíttatni adaptív lengéscsillapítót. Kifagy belőle az olaj szét kellene szedni és kompletten felújítani. Kérem csak telefonon keressenek.
- 2244, Úri
- 0 szakember válaszolt
Ford none mk 3 2003-as, a kilométeróra és a fordulatszámmérő fekszik valamint az üzemanyagfogyasztását sem mutatja a műszerfal. Kérem csak telefonon keressenek!
- 7300, Komló
- 0 szakember válaszolt
Honda Jazz acd és rádiós magnó része meg a rádiója nem működik. Kérem csak telefonon keressenek!
- 4225, Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Kiesett az utánfutó egyik kereke ! A Csavarokkal semmi gond valoszinű kettècsúszott a tengely vagy eltörött
- 9700, Szombathely
- 0 szakember válaszolt
Bal első és hátsó ajtón sok apro kőfelverődés található
- 4400, Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
skoda fabia küszöb csere ha muszály,illetve megnézni és ha lehet javítani
- Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
Nyíregyházán Július elejei dátummal kérnék ajánlatokat Fiat Tipo 1.6 MultiJet Hatchback (***) **** évjárat olaj+szűrők +üzemanyag szűrő cserére. ***********0@*****.***