ID 151830

Fényszóró beállítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 1 Ft
  • Maróthi György u., Debrecen

Feladat információi

Angliából hazahozott jármű fényszóró beállítása

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Mindegy

További feladatok

Mercedes-Benz
2008
Clc
220cdi

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 27 jún. 2025, 12:01

A feladat részletei

  • 151830
  • A feladat létrehozva: 23 jún. 12:02-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Mihaly
  • +36 30 385 ** **
    Ellenőrzött
  • vazulj******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

Ár-irányelveink

Debrecenben egy Angliából hazahozott jármű fényszóró-beállítása általában 6 000–12 000 forint között mozog. Az ár attól függ, hogy milyen típusú a jármű, milyen állapotban vannak a fényszórók, illetve szükséges-e a beállítás mellett további finomhangolás vagy ellenőrzés. Átlagosan egy autó fényszórójának beállítása körülbelül 30-45 percet vesz igénybe. Ha csak egy oldal fényszóróját kell igazítani, az ára kb. 3 000–6 000 forint, míg mindkét oldali beállítás esetén a teljes költség a fent említett sávban van. A fényszórók helyes beállítása fontos a biztonságos közlekedéshez, különösen, ha a járműt Angliából hozták, ahol más szabványok lehetnek érvényben. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az esetleges alkatrészek vagy extra javítások külön költséget jelentenek.

További feladatok ebben a kategóriában

Autóvillamosság
  • 4026, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Angliábol behozott gépjármű fényszóró beállítása.

Autóvillamosság
  • 9700, Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Ülèsfűtés beszerelése, bekötése

Autóvillamosság
  • 8200, Veszprém
  • 4 szakember válaszolt

Opel Insignia bal oldali lámpa (xenon) bepárásodik, a fényszóró része nem világít, minden más működik rajta. Volt már ezzel a problémával Opel szervizben, xenon vezérlő trafót cseréltek benne. Két hétig jó volt. telefonon bővebben.

Autóvillamosság
  • 2119, Pécel
  • 0 szakember válaszolt

Daewo Kalos 2003-as gépkocsimnál a km óra pixelhibás, és a műszerfalon a kevés benzin tankolókanna is néha megjelenik,hiába van benne benzin tankolva.Várom az árajánlatokat.Köszönöm.

Autóvillamosság szakembert keresek
  • 3390, Füzesabony
  • 0 szakember válaszolt

Autóvillamossági szakemberre lenne szükségem az autómhoz a 4 darab injektort csatlakoztatóját szeretném megvizsgálni hogy van-e benne áramkör. Kérem csak telefonon keressenek!

Autóvillamosság
  • 8200, Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

automata centrálzár hol működik, hol nem, elemet cseréltünk

Autóvillamosság
  • 1165, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Autóvillamosság diagnosztika

Autóvillamosság
  • 9012, Győr
  • 0 szakember válaszolt

ABS elektronika

Autóvillamosság
  • 5510, Dévaványa
  • 0 szakember válaszolt

Peugeot 206 óra csoport javítás kvarc kijelző

Autóvillamosság
  • 8796, Türje
  • 0 szakember válaszolt

csapagy es kefek

GYUJTÁSKAPCSOLÓ.IMMOBILÁJZER ÉS E.C.U CSERE
  • Kinizsi u., Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

************

Autóvillamosság
  • 4028, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

gyujtáskapcsoló ,immobilajzer és fó vezérlő csere DEBRECEN KINIZSI UTCA 56 H A LEHET A HELYSZINEN *********** VÁROM A HIVÁSÁT