Kútfúrás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 152483
- A feladat létrehozva: 26 jún. 15:47-kor
- Frissítve: 5 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 568 ** **Nem ellenőrzött
- vrg.is******@g****.***Nem ellenőrzött
2 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- 111 111 Ft

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Sajószentpéteren a kútfúrás ára általában 400 000 és 700 000 forint között mozog, ez a mélységtől és a talajviszonyoktól függ. Egy átlagos, 30-50 méteres kút fúrása körülbelül 500 000-600 000 forintba kerül. Ez azt jelenti, hogy méterenként nagyjából 10 000-15 000 forintot kell számolni. A munka időtartama általában 1-3 nap, a fúrás kiterjedtségétől és a technikai nehézségektől függően. A szállítási és előkészítési munkák, valamint az engedélyeztetés nem része a munka díjának, ezeket külön kell kezelni. Az ár változhat, ha speciális gépekre vagy nehezebb talajra van szükség. A munkadíj kizárólag a fúrást és a kapcsolódó alapmunkálatokat tartalmazza, anyagköltséget nem foglal magában. Így az ügyfél a kút méretének és helyszínének megfelelően tudja megtervezni a költségvetést.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3399, Andornaktálya
- 4 szakember válaszolt
Szeretném a kutamat tisztíttatni, mert nagyobb vízhozamra van szükségem. Beton gyűrűből (átmérő kb. 1m) van építve a kút.
- 8313, Balatongyörök
- 3 szakember válaszolt
ivóvíz minőségű kút családi háznál +öntözés+medence
- 2856, Szákszend
- 1 szakember válaszolt
Fúrt kutat szeretnénk, ivóvíz stb ellátásra!
- 1188, Budapest
- 2 szakember válaszolt
családi ház kertjének locsolásához kútfúrás, plusz hozzátartozó szivazttyú stb gépészet kiépítése
- 3580, 55, Táncsics Mihály u., Tiszaújváros
- 1 szakember válaszolt
110-es csőkút hordja a homokot. Nah teljesítményű szivattyúval ki kellene tisztítani a vízgyűjtő területet.
- 8000, Szfvár
- 0 szakember válaszolt
Jelenleg a családi ház pincéjében állandó jelleggel kb. 30 cm-es talajvíz van. A szakértő szerint, ha fúrt kút lenne, a talajvíz alatti mélységben, az elvinné a pince talajvizét. A kút kizárólag locsolási célra lenne, amennyiben ez a lehetőség megszüntetné a talajvizet a pincében.
- 7668, 124, Petőfi u., Keszü
- 3 szakember válaszolt
Körülbelül 20m mély, 1m átmérőjű kutat szeretnék ásatni, erre szeretnék árajánlatokat kérni! Csak üzenetben, részletes árajánlatokat kérnék. Minden nemű elektonikai eszköz beépítése nélkül. (Szivattyú, szűrő stb)

