Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 152848
- A feladat létrehozva: 29 jún. 10:38-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 603 ** **Ellenőrzött
- bandi*****@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
8 szakember válaszolt

- (20 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (7 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (41 értékelés)
- 100 000 Ft

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (25 értékelés)
- 10 Ft

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- 1 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Ladánybenén egy 25 méteres, 5 rétegű csővel történő vezeték szerelése a tető alatt, valamint egy kerti csap felszerelése a B pontnál, átlagosan 80 000–120 000 Ft-ba kerülhet. Az ár a munkadíjat tartalmazza, anyag nélkül. Egy méterre vetítve ez kb. 3 200–4 800 Ft/méter, míg a kerti csap felszerelése külön 15 000–25 000 Ft körül van. Az ár függ a helyszín hozzáférhetőségétől, a tető alatti munkák nehézségétől, illetve a szerelő tapasztalatától. Általában a teljes munka 4–6 órát vesz igénybe, ha nincs különösebb bonyodalom. Ha például csak a csővezeték szerelését nézzük, akkor 25 méterre számolva a munkadíj 80–120 ezer forint, a kerti csap külön tételként jön hozzá. Ez az ár irányadó, kisebb helyi eltérések lehetségesek.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1225, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Üdvözlöm! A 22. kerületben van a ház. Egy hosszú régi parasztház amiben két lakás van, a két lakás két külön helyrajzi számon szerepel. A szennyvíz jelenleg emésztőgödörben van bevezetve. Az utcában fut a szennyvízcsatorna gerincvezetéke, de annakidején sajnos, nem lett kifizetve a rákötési hozzájárulás ezért nincs leágazás felénk. Szeretnénk mindkét lakást rákötni a szennyvízvezetékre. Ehhez kérnénk egyenlőre árajánlatot. Kérem csak üzenetben keressenek!
- 3344, Mikófalva
- 0 szakember válaszolt
többszöri kút kiszívás és vissza töltés szagtalanítás céllal
- 3384, Széchenyi István út, Kisköre
- 7 szakember válaszolt
Komplett központi fűtés szerelés, vízvezeték szerelés, gázkazán beépítés gáztervvel együtt. Ne hívj, küldj elérhetőséget és kereslek!
- 5720, Sarkad
- 3 szakember válaszolt
Helyileg Békés megye Sarkad városában lenne , egy 5-6 méter mély ásottkút tisztitásáról lenne szó , jelenleg a vízoszlop nem több 1 méternél nagyon el van iszapolva . És így nincs víz utánpótlás.. hamar kiürül a kút kb 30 perc után . a talajszinttől a víz kb 3 méterre van mx 4 , erre keresnék embert aki kitakarítja .
- 9025, Győr
- 1 szakember válaszolt
Sunbell tipusu 2004-ben vásárolt kültéri Jakuzzi. Medence fütés nincs. keringető funkció müködik,
- 2011, Budakalász
- 4 szakember válaszolt
Reverz ozmózis víztisztító karbantartása, szűrőcseréje