ID 152918

Egyéb

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 5 000 Ft
  • 6000, Kecskemét

Feladat információi

Toyota prius bal első izzócsere

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 152918
  • A feladat létrehozva: 29 jún. 17:28-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Hella
  • +36 70 463 ** **
    Ellenőrzött
  • hella*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

Ár-irányelveink

Kecskeméten egy Toyota Prius bal első izzócseréje általában 3 000–6 000 forint között mozoghat. Az ár a műhelytől és a szerelő tapasztalatától függ, illetve attól, hogy mennyire könnyen hozzáférhető az izzó. Átlagosan az izzócsere 15-30 percet vesz igénybe. Az ár tartalmazza kizárólag a munkadíjat, az izzó árát nem. Egy izzó cseréje tehát 3 000–6 000 forint körül várható, ami egységárként is kezelhető. Ha több izzót kell cserélni, az összköltség természetesen ennek megfelelően növekszik. Fontos, hogy a szerelő alaposan ellenőrizze a csatlakozásokat és a lámpatest állapotát is, mert ezek befolyásolhatják a munka időtartamát és árát. Általában Kecskeméten az ilyen jellegű kisebb javítások ára kedvezőbb, mint Budapesten, de a munkadíj nem szokott jelentősen eltérni az országos átlagtól.

További feladatok ebben a kategóriában

Egyéb
  • 5920, Csorvás
  • 0 szakember válaszolt

az autó nem üzem képes

Egyéb
  • 3535, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

menetközben leáll a kocsi kis idő után ujból indul ezt töbször megcsinálja a városba érésig legalább 5 ször

Egyéb
  • 4900, Fehérgyarmat
  • 0 szakember válaszolt

Auto balesetem volt es szakszervizben szeretném az audi automat megcsinaltatni. Igy szakembert keresek

Egyéb
  • 6753, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Átkellene vizsgálni a 7-es passat autót vásárlást megelőzően.

Egyéb
  • 4362, Nyírgelse
  • 0 szakember válaszolt

Mazda cx5, vízet főzi

Egyéb
  • 4087, Hajdúdorog
  • 1 szakember válaszolt

5-dik éves vizsga

Egyéb
  • 5700, Gyula
  • 0 szakember válaszolt

Távirányítóval nem zár a központi, viszont nyitni nyit. Kulcsal lezár, de a vissza jelző azt jelzi nyitva az ajtó.. 2005 Honda Jazz.. Nem tudom melyik ajtó mert csak kis autó jel 2 ajtó nyitva a visszajelző

Egyéb
  • 9023, Győr
  • 0 szakember válaszolt

opel crossland bh biztonsági öv megszorult

Egyéb
  • 4555, Levelek
  • 0 szakember válaszolt

Se kívülről se belülről nem nyílik az első ajtó

biztonsági öv
  • 0 szakember válaszolt

2011-es Fiat Doblom vezetőülésen lévő biztonsági öve akkor is sipol, amikor be van dugva.

Egyéb
  • 1025, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

2011-es Fiat Doblo vezetőülésén lévő biztonsági öv akkor is sipol mikor be van dugva.

Egyéb
  • 5300, Karcag
  • 1 szakember válaszolt

Levegő befuvást csak egy irányba tudom állítani,visszamár nem! Fűtés állíto motor cserélve lett de nem hozott eredményt. Mielőtt meghibásodott az állító mögött sercegès hallatszott! Kèrem segítségüket!