ID 153070

Tesla erősítő javítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8220, Balatonalmádi

Feladat információi

Tesla hármashoz 2022-eshez szervizt keresnék, modell 3. Kérem csak telefonon keressenek!

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Nálam

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 153070
  • A feladat létrehozva: 30 jún. 11:28-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

undefined
  • +36 20 985 ** **
    Ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

Ár-irányelveink

Balatonalmádiban a Tesla Model 3 (2022-es) erősítő javításának ára általában 40 000 és 80 000 forint között mozoghat, kizárólag a munkadíjra vetítve. Ez az összeg attól függ, hogy mennyire súlyos a hiba, illetve milyen speciális szerszámokat és szakértelmet igényel a javítás. Az erősítő javítása jellemzően 2-4 órát vesz igénybe, így az óradíj 10 000-20 000 forint körül alakulhat. Ha a javítás bonyolultabb, vagy alkatrészcserét igényel, a munkadíj magasabb lehet. Általában egy egységnyi erősítő javítása kerül ennyibe, így az egész rendszer javítása ezen az ársávon belül várható. Telefonos egyeztetés ajánlott, mert a pontos diagnózis nélkül nehéz fix árat mondani, és a szervizek eltérő tarifákat alkalmazhatnak. Így a megrendelő könnyen tudja összehasonlítani a szolgáltatásokat.

További feladatok ebben a kategóriában

Fotó, videó, audió eszközök
  • 6726, Szeged
  • 4 szakember válaszolt

Sennheiser fejhallgató párnájának borítását kell cserélni mindkét oldalon.

Lemezjátszó javítás
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Lemezjátszó javítás ügyében keresem önöket, elromlott a lemezjátszó javításra van szükségem. Kérem csak telefonon keressenek.

Fotó, videó, audió eszközök
  • 1027, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Sennheiser MTW3 bluetooth-fülhallgató bal oldali darabja nem vesz fel áramot a töltőtolból. Nem tudtam ellenőrizni, hogy ez a tok vagy a fülhallgató hibája, de a csatlakozók épek és lerakódás-mentesek mindkettőn. A jobb oldali darab működik, a töltőtok is ad le és vesz fel áramot.

Fotó, videó, audió eszközök
  • 6000, Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

A gitár elektronika teljes javítása

Fotó, videó, audió eszközök
  • 3524, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

A Harman/Kardon Go and Play 4 hangszórómon egyik napról a másikra eltűnt a mély és a közép hangtartomány. A magas is alig szól. Nem használat közben romlott el, hanem bekapcsolásnál már olyan volt, semmi pukkanás vagy füst nem volt.

Fotó, videó, audió eszközök
  • 5061, Tiszasüly
  • 0 szakember válaszolt

Nem tudok rá csatlakozni, A bekapcsoló gombon kivül mintha a többi gomb nem is működne

Fotó, videó, audió eszközök
  • 8000, Szfvár
  • 0 szakember válaszolt

Jbl live400Bt fülhallgató magától bekapcsol folyamatosan. Miután kikapcsolom, pár másodpercen belül újra bekapcsol és próbál eszközhöz csatlakozni. A gombok nem ragadtak be.

Fotó, videó, audió eszközök
  • 6000, Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Vibráló a kijelző

VHS kazetta átiratása
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

VHS kazettát szeretnék átíratni pendrivera. Kérem csak telefonon keressenek.

Fotó, videó, audió eszközök
  • 2144, Kerepes
  • 0 szakember válaszolt

Grundig R 3000 elnémult, a fejhallgatón szól

Lemezjátszó javítása
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Lemezjátszó javítást szeretnék kérni. Egy alt drótlen lemezjátszó. Kérem csak telefonon keressenek!

Erősítőjavítás
  • 2440, Százhalombatta
  • 0 szakember válaszolt

Erősítőt szeretnék javíttatni, melegszik az erősítő ha nincs bekapcsolva. Kérem csak telefonon keressenek.