Bútorszerelés, bútorfelújítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 153468
- A feladat létrehozva: 02 júl. 09:04-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- ladiki*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Budapesten egy ágy összeszerelése általában 8 000–15 000 forint között mozog. Az ár függ az ágy típusától, méretétől és a szerelés bonyolultságától. Egy egyszerűbb, kisebb ágy esetén az ár inkább a 8 000–10 000 forint körül alakul, míg egy nagyobb, összetettebb darabnál akár 15 000 forint is lehet. Az összeszerelés általában 1–2 órát vesz igénybe, attól függően, mennyire részletes a használati útmutató és milyen eszközök állnak rendelkezésre. Ha például egy franciaágy összeszereléséről van szó, akkor az ár 12 000–15 000 forint között lehet, míg egy kisebb egyszemélyes ágy esetén 8 000–10 000 forint a jellemző. Ez az összeg kizárólag a munkadíjat tartalmazza, az anyagokat nem. Így könnyen kiszámolható, hogy például két ágy összeszerelése Budapesten 16 000–30 000 forint között várható.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3261, Abasár
- 0 szakember válaszolt
A színek: olíva zöld és tölgy kombinációja, a hűtő a sütő, a mikró, a mosogatógép, a főzőlap beépített.Egy konyhát szeretnénk egyedi méretek alapján. L alak, 268 cm az egyik oldal 270 cm a másik oldal. A 268 cm adott, de a 270 cm lehet kevesebb, hogy ne kelljen plusz költségekbe merülni. Egy konyhaszigetet is szeretnénk a falhoz.
- 1108, Budapest
- 4 szakember válaszolt
U alakú konyha, alul végig szekrény, felül csak a bal oldalon szükséges. festett MDF, mart frontok. Olívazöld szín alul felül, belül fehér korpusz. Cca 3,5*3,5 m a konyha, hűtőt és szagelszívót nem szeretnénk beépíteni a bútorba.
- 1118, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Szeretnénk ajánlatot kérni kanapé két oldalának a javítására. Ez jelenleg ilyen műbőr felület és sajnos elég rossz állapotban van, a kanapé többi része anyag, így annak nincsen baja. Előre is köszönöm!
- 1133, Budapest
- 3 szakember válaszolt
2 feher szinu, de elegge viseltes allapotu tonett szek
- 8900, Zalaegerszeg
- 0 szakember válaszolt
Irodai forgószék ülőke részének kárpitozása
- Győr
- 1 szakember válaszolt
L alaku konyhabutor tervezés(panel, kb: 150×270, Ikea)
- 3529, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
konyhabútor felújítása/átfóliázás, átfestés
- Budapest
- 5 szakember válaszolt
New kitchen from Ikea needs to be installed. I need help with professional who can do it. Please get in touch with me for information!