ID 153581

Háziállat-szitter

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 4405, Nyíregyháza

Feladat információi

Kutyák etetése itatása

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 153581
  • A feladat létrehozva: 02 júl. 18:36-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Andi
  • andi*****@g****.***
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

Boglárka
  • Nincs értékelés

  • 1 500 Ft/szolg.

Ár-irányelveink

Nyíregyházán a kutyák etetése és itatása háziállat-szitter által általában 1500–3000 forint között mozog alkalmanként. Az ár függ a kutyák számától, méretétől és az ellátás időtartamától. Ha például egy alkalommal egy kutyáról van szó, az ár körülbelül 1500–2000 forint, míg több kutya vagy hosszabb etetési idő esetén elérheti a 3000 forintot is. Egy etetési alkalom általában 15-30 percet vesz igénybe, attól függően, mennyi időt kell szánni az itatásra és esetleges egyéb gondozásra. Ha napi rendszerességgel kérik a szolgáltatást, akkor előfordulhat kedvezményes ár, vagy csomagajánlat is. Fontos, hogy az ár csak a munkadíj, az étel és egyéb kellékek külön költséget jelentenek. Így egyszeri alkalomra átszámolva egy kutyára 1500–3000 forint között érdemes kalkulálni.

További feladatok ebben a kategóriában

Háziállat-szitter
  • 6000, Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

július 24-27. között kellene a kutyàmra vigyázni

Háziállat-szitter
  • 2000, Szentendre
  • 0 szakember válaszolt

11 hetes törpe tacskóra kellene felügyelni 24 órában, Július 6-13 ig. Nincs meg minden oltása így más kutyákkal nem összerakható. Benti kutyus, nem szobatiszta, a pelust ügyesen használja

Háziállat-szitter
  • 2310, Szigetszentmiklós
  • 1 szakember válaszolt

Enni adni ki vinni az udvara

Háziállat-szitter
  • 1033, Budapest
  • 4 szakember válaszolt

9 teljes nap, ivartalanított, 2 éves spániel

Háziállat-szitter
  • 2800, Tatabánya
  • 0 szakember válaszolt

Néhány nap teljeskorű ellátás.

Háziállat-szitter
  • 3521, Miskolc
  • 3 szakember válaszolt

Itt alvàs egy èjszaka

Háziállat-szitter
  • 9743, Söpte
  • 0 szakember válaszolt

Barmikor be fulladhat a 12 eves Chihuahuam, es felügyelet kellene de nem egesz napos

Háziállat-szitter
  • 1119, Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Ma estétől vasárnap estig kellene a kiskutyámra vigyázni amíg mi dolgozunk. Nem tudjuk otthon hagyni mivel elvileg szeparációs szorongása van, nem szeret egyedül lenni.

Háziállat-szitter
  • 9064, Vámosszabadi
  • 0 szakember válaszolt

Bongi 5 éves, 35-40 kg-os szuka kutyámnak keresek pótgazdit nyaralások idejére Vámosszabadi-Szitásdombon. Bongi szükségletei: nap 1x séta a környéken, víz és élelem biztosítása. Séta közben nem húz, inkább csak szagolgat, többi kutyával jól kijön.

Kutyasétáltatás
  • 1033, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Kutyasétáltatót keresek, kutyust kellene sétáltatni nekem reggel és este. Kérem csak telefonon keressenek.

Kiképzés
  • 1108, Budapest
  • 4 szakember válaszolt

pirazon setaktatomugat mas kutya környwtmzetében

Állatorvos
  • 8896, Pusztaszentlászló
  • 0 szakember válaszolt

labrador kutya hányik