ID 153895

Egyéb

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 300 000 Ft
  • 9400, Sopron

Feladat információi

Válto és motor olaj csere + szűrők

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 153895
  • A feladat létrehozva: 04 júl. 10:46-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Erik
  • +36 70 636 ** **
    Ellenőrzött
  • erik.ge*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

Ár-irányelveink

Sopronban a váltó- és motorolaj csere, valamint a szűrők (olajszűrő, légszűrő, üzemanyagszűrő) cseréje átlagosan 25 000–40 000 forint között mozoghat. A pontos ár függ az autó típusától, a szűrők számától és az olaj mennyiségétől. Egy átlagos személyautó esetében a motorolaj csere ára körülbelül 15 000–25 000 forint, a váltóolaj csere pedig 10 000–20 000 forint lehet. A szűrők cseréje általában 5 000–10 000 forint között van szűrőnként, de ha több szűrőt cserélnek egyszerre, az összköltség nő. A munka általában 1–2 órát vesz igénybe, attól függően, hogy mennyi szűrőt kell cserélni és milyen az autó hozzáférhetősége. Fontos, hogy az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az olaj és szűrők ára külön kerül felszámolásra. Így például egy teljes olaj- és szűrőcsere egy személyautónál 30 000–40 000 forint között várható.

További feladatok ebben a kategóriában

Egyéb
  • 3200, Gyöngyös
  • 0 szakember válaszolt

Megane I. (2000 július. 17.; BAO4) inmobilizer vagy Spal AS90 letiltotta az autót. Nincs üzemanyagszállítás, nincs gyújtás. Szivattyú indítózáskor nem kap áramot (műszerrel ellenőrizve), gyújtás (szikra) nincs. Trafóba tett gyertyával ellenőrizve. A mozgásképtelen autó garázsban van.

Egyéb
  • 2067, Szárliget
  • 0 szakember válaszolt

2018. Tolyota C-HR 1.8 Hybrid-ben motorolaj cserét szeretnék, fékbetét átnézését, illetve tegnap tapasztaltam a kereszteződésben indulásnál némi reakció késést, mikor gázt adtam.

Injektor felújítás
  • 2119, Pécel
  • 0 szakember válaszolt

Injektor felújitás, nyomáspróba, tisztitás. Kiszerelt állapotban

Egyéb
  • 3396, Kerecsend
  • 0 szakember válaszolt

Nissan Qashqai 2009 benzines 2.0 Akkumulátor csere után nem működik a multi kormányon és az üzemanyago fogyasztást sem mutatja.

Egyéb
  • 4445, Nagycserkesz
  • 1 szakember válaszolt

2-ezernél le tilt, az n75 szelepig van vákuum de az n75 szeleptol már nincs, volt már cserélve de azsem oldota meg. A hibaolvaso valami kábel szakadást ír és hogy amiatt le testel valahol.

Egyéb
  • 5700, Gyula
  • 0 szakember válaszolt

Toyota RAV 4 2007-es autó

Egyéb
  • 8200, Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

BMW E39 Tetökárpit csere.

Egyéb
  • 2030, Érd
  • 0 szakember válaszolt

Használtam most vettem egy Volvo 40-es t szeretnék átnézetni

Egyéb
  • 5000, Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Üdv. Duster tàvirányítójában pár nap alatt lemerül az elem

Egyéb
  • 4400, Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Helló! Szükségem lenne egy szakemberre, aki megjavítaná a Ford Fiesta rádióját. Ha bekapcsolom mutatja hogy be van kapcsolva és melyik állomáson, de nem szólal meg. Vinnem kell az autót vagy házhoz jössz? Kérlek, írd meg nekem, hogy mikor tudnál jönni, és mennyibe kerülne a munka. Köszönöm szépen!

Egyéb
  • 8000, Szfvár
  • 0 szakember válaszolt

Mazda3 2010es 1600hdi sedán vezérmű szíj vizpumpa csere

Egyéb
  • 8174, Balatonkenese
  • 0 szakember válaszolt

szovet ules szakadt negvarrasa, beszallasi ponton kizarolag, egy 2004-es g astraban