ID 153983

Kútfúrás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 200 000 Ft
  • 6300, Kalocsa

Feladat információi

kerti kút városban, udvarban

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 153983
  • A feladat létrehozva: 04 júl. 20:31-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

fazekaslaci
  • +36 70 430 ** **
    Nem ellenőrzött
  • in**@f************.**
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

Zsolt
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Kalocsán egy kerti kút fúrásának munkadíja általában 150 000 és 250 000 forint között mozog. Az ár főként a kútfúrás mélységétől és a talajviszonyoktól függ. Átlagosan egy 10-15 méteres kút fúrása körülbelül 4-6 órát vesz igénybe, de ha nehezebb a talaj, vagy nagyobb mélységre van szükség, akkor tovább tarthat. Az ár általában az egész kútfúrásra vonatkozik, így ha például 15 métert fúrnak, akkor a négyzetméter helyett inkább a méter árát érdemes nézni, ami körülbelül 10 000-16 000 forint méterenként. A pontos ár attól is függ, hogy milyen gépeket és technikákat használnak, illetve hogy szükség van-e plusz munkálatokra, például szűrő beépítésére vagy tisztításra. Összességében Kalocsán a kerti kút fúrásának munkadíja reálisan 150-250 ezer forint között van, időtartama pedig általában egy munkanap.

További feladatok ebben a kategóriában

Kútfúrás
  • 8454, Nyirád
  • 2 szakember válaszolt

Bö vizhozam

Kútfúrás
  • 5630, Békés
  • 1 szakember válaszolt

CSAK LOCSOLÁSRA ,NEM IVÓVIZ MINŐSÉG

Kútfúrásra ajánlatot kérek
  • 8174, 3, Stadion u., Balatonkenese
  • 1 szakember válaszolt

Kút fúrás. A jelenlegi ásott kútnak lecsökkent a vízhozama és nem képes az öntöző rendszert ellátni.

Kútfúrás
  • 5600, Csaba
  • 2 szakember válaszolt

Kb. 20 méteres kút van jelenleg, amit mélyíteni szeretnék a biztosabb vízkivétel miatt.

Kútfúrás
  • 2943, Bábolna
  • 2 szakember válaszolt

kert öntözés

Kútfúrás
  • 2351, Alsónémedi
  • 3 szakember válaszolt

Tiszta homoktalaj, a talajvíz 5m-en van. Kiskert és udvar locsolására. Komplett gépészettel, az áramot odaviszem. 200 m2

Kútfúrás
  • 8000, Szfvár
  • 2 szakember válaszolt

Jelenleg 5m mély fúrt kút van és 20-25 m mélyet szeretnék.

Kútfúrás
  • 8692, Szőlősgyörök
  • 3 szakember válaszolt

házi kert öntözésére kell nap kb 1-1,5m vizet öntözni automata locsolóval.

Kútfúró mestert keresek
  • 3500, Miskolc
  • 2 szakember válaszolt

5-7méter mély 250 mm átmérőjű csőkút fúrása, kertvárosi családi ház kertjében. Jelenleg egy~3-4 m mélységű kútból, 110 mm - és csőkútból nyerünk öntözéshez vizet, de valamivel többre lenne szükség.

Kútfúrás
  • 3516, Miskolc
  • 2 szakember válaszolt

Jelenleg ~ 4m mély, 110 mm átmérőjű csőkútból nyerünk vizet, de ez nem ad elegendő mennyiséget csapadékmentes időben. 5-7 méter mélységből, ~ 250 mm-es csővel már megoldódna a gondunk

Kútfúrás
  • 2030, Érd
  • 2 szakember válaszolt

Kb. 26m mély

Kútfúrás
  • 7833, Regenye
  • 1 szakember válaszolt

Regenyei szöllö hegyen 50 meter komplet kútfúrás .Minnél olcsobban.