Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 154370
- A feladat létrehozva: 07 júl. 13:18-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 586 ** **Ellenőrzött
- szabo.z*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
1 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Kandalló üveg cseréje Kerepesen általában 15 000–30 000 Ft között mozog a munkadíj tekintetében, az üveg méretétől és a szerelés bonyolultságától függően. Az ár tartalmazza a régi, kitörött üveg eltávolítását és az új üveg szakszerű beépítését. Átlagosan egy ilyen munka 1-2 órát vesz igénybe. Ha például egy standard méretű kandallóüvegről van szó (kb. 50x50 cm), akkor a munkadíj körülbelül 20 000 Ft-ra tehető, ami azt jelenti, hogy négyzetméterenként 80 000 Ft körül alakulhat a szerelési költség. Az ár változhat, ha az üveg különleges formájú, vastagabb vagy extra biztonsági tulajdonságokkal rendelkezik. A helyszíni körülmények, például nehéz hozzáférhetőség, szintén befolyásolhatják az árat. Ezért érdemes előzetes felmérést kérni a pontos ajánlatért.
További feladatok ebben a kategóriában
- 5630, Békés
- 1 szakember válaszolt
Műanyag ablakra kellenee szellőzőt beèpìteni
- 1108, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Panel lakàs erkèlyajtò ès a mellette lèvő ablak bukò nyíló kivitelben redőnnyel az ajtó szúnyoghàlòval. Àrajànlarot szeretnèk kèrni a komplett kiszerelèsre elszàllításra ès beèpìtèsre.
- 8000, Erzsébet út, Szfvár
- 3 szakember válaszolt
Hagyományos, kétszárnyú erkélyajtó mindkét alsó üvegének pótlása, kb 70x70cm, 3mm vastag üveggel. Székesfehérvár, Erzsébet út
- 9073, Bőny
- 3 szakember válaszolt
3 db müanyagablak es egy teraszajtó szellőztetése
- 6900, Makó
- 1 szakember válaszolt
kb 1,2-1,5 m ablak redeőny. jelenleg is van redőny , de nem hőszigetelt.
- 1157, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Panel erkály,3 oldali beépítése(magasság 260cm,210 a hosszú oldal és 2*135,a szélek). Eltolható ablakokat,steretnénk.
- 5100, Jászberény
- 10 szakember válaszolt
Ablakcsere utáni helyreállítás
- 3023, Petőfibánya
- 6 szakember válaszolt
Tisztelt Címzett! Petőfibányán, (társasházban) 6 db beltéri ajtót szeretnék tokkal együtt felújítatni, BONTÁS NÉLKÜL. Erre kérnék árajánlatot. Köszönöm mihamarabbi válaszát
- 4400, Nyíregyháza
- 2 szakember válaszolt
70x110 cm-es Velux tetőtéri ablak javítása, belső árnyékoló felszerelése. Az ablak 20 éves, amennyiben a javítás már nem lehetséges, az ablak cseréje.
- 1221, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Beüvegezett erkély 2 db 85x90 cm-es ablakának beüvegezése.