Hűtők, fagyasztók
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 154706
- A feladat létrehozva: 09 júl. 07:07-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 563 ** **Ellenőrzött
- d.nan*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
1 szakember válaszolt

- (11 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Sopronhorpácson az Electrolux ERC 19002 W típusú hűtőszekrény fagyasztóajtójának cseréje általában megoldható, ha az ajtó mechanikailag sérült és nem zár megfelelően. A munka díja leginkább attól függ, hogy mennyire bonyolult a leszerelés és az új ajtó felszerelése, illetve szükséges-e a tömítés cseréje is. Átlagosan a munkadíj 8 000–15 000 forint között mozog. Ez az ár tartalmazza az ajtó leszerelését, az új ajtó felhelyezését és a záródás beállítását. Ha a tömítés külön cserére szorul, az további 2 000–4 000 forint lehet. A munka időtartama általában 1–2 óra. Az árak Sopronhorpács környékén hasonlóak a kisebb városok áraihoz, de a pontos költség függ a szakember díjszabásától és az esetleges extra beavatkozásoktól is. Az ajtó ára nem része a munkadíjnak.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9443, Petőháza
- 0 szakember válaszolt
Kombi hűtő.. még hűt sőt fagyaszt is, de már nem áll le, folyamatosan megy a motorja. Valószínűleg fogy a gáz. Feladat a gázfeltöltés, és a szivárgás megszüntetése. Vagy esetleg a kompresszor kopott. Liebherr márka, kb 18 éves.
- 1212, 46, Szent István út, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Sajnos a hűtőnk nem hűt, leolvasztottuk, újraindítottuk és ennek ellenére sem működik.,
- 5310, Kisújszállás
- 0 szakember válaszolt
Kombinált lg hűtő és fagyasztó nem hűt és nem zúg
- 6000, Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
No frost hűtő Beco Márka, felső része semmit nem hűt, a fagyasztó része pedig csak hűt és nem fagyaszt, és most már jelzi a piros háromszöget felkiáltással jellel