ID 154722

Alapozás és betonozás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1118, Budapest

Feladat információi

új 25 méter járda betonozása,a régi eltávolítása

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 154722
  • A feladat létrehozva: 09 júl. 08:12-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Horváth
  • +36 30 272 ** **
    Ellenőrzött
  • horvat*******@f*******.**
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

29 szakember válaszolt

Richárd
  • 1.0(6 értékelés)
  • 6 500 Ft

Ár-irányelveink

Budapesten egy új 25 méteres járda betonozásának munkadíja a régi járda eltávolításával együtt általában 120 000 és 180 000 forint között mozoghat. Ez az ár magában foglalja a régi beton vagy burkolat bontását, elszállítását, valamint az új betonozást. Egy méterre vetítve ez körülbelül 4 800–7 200 forintot jelent. A pontos ár függ a járda szélességétől, a bontás nehézségétől, valamint attól, hogy szükséges-e további előkészítő munkát végezni, például talajkiegyenlítést vagy alapozást. Egy 25 méteres járda betonozása általában 1-2 munkanapot vesz igénybe, a körülményektől függően. Ha a járda szélessége például 1 méter, akkor a teljes terület 25 négyzetméter, így a négyzetméterenkénti ár 4 800–7 200 forint között van. Ez az összeg csak a munkadíjat tartalmazza, az anyagköltség nélkül.

További feladatok ebben a kategóriában

Alapozás és betonozás
  • 2451, Ercsi
  • 6 szakember válaszolt

1. feladat: Egy kerekekre szerelt kéttengelyes mobilházhoz szeretnék stabil lemezalap betonozást. Méret: 8x4 méter. Fontos, hogy a ház helyére gurításakor, amikor még nincs alátámasztva és egy pontra terhelődik a nyomás, azt is elbírja. 2. feladat: A kapcsolódó terasz betonalapja szintén 8x4 méter lenne, itt vékonyabb betonréteg is elegendő. Vízvételi lehetőség van az üres telken. Mindkét feladatra külön árajánlatot szeretnék kérni a Qjob chat felületén.

Alapozás és betonozás
  • 2316, Tököl
  • 3 szakember válaszolt

25m2 beton

Alapozás és betonozás
  • 2711, Tápiószentmárton
  • 16 szakember válaszolt

32 m2 aljzat beton 8 cm vtg

Alapozás és betonozás
  • 2112, Veres
  • 8 szakember válaszolt

Aljazbeton csiszolás lakóházban. kb 10m²

Alapozás és betonozás
  • 1124, Budapest
  • 23 szakember válaszolt

Terasz betonozás 30 nm

Falalap és betonozás
  • 3068, Mátraszőlős
  • 13 szakember válaszolt

Egy 4 x 4 méteres szobához falalapkészítés illetve kb 120 m2 terület betonozása

Alapozás és betonozás
  • 2030, Érd
  • 20 szakember válaszolt

40 nm esztrich beton 4 cm vastagságban

Alapozás és betonozás
  • 2100, Gödöllő
  • 27 szakember válaszolt

Egy fa tárolót építünk aminek az oszlopai és teteje már áll. Alatta kellene lebetonozni. A mérete 7m x 2.6m

Alapozás és betonozás
  • 5520, Szeghalom
  • 7 szakember válaszolt

7500 nm felületen cölöpalapozás 14 m mélyen 40 cm átmérővel vasalva, fölötte 10 cm vastag szerelőbeton ezen 30 cm vastag duplán vasalt betonlemez, fölötte 20 cm vastag technológiai szerkezeti beton 1 kg / m3 fibrin szállal erősítve. Efölött 30 cm vastag duplán vasalt csiszolt szerkezeti beton. Valamint minezt körülvevő 6,5 m magas 35 cm vastag betonfal 460 m hosszan duplán vasszerelve.

Alapozás és betonozás
  • 2700, Cegléd
  • 4 szakember válaszolt

5*5 terület betonozása medence alá.

Alapozás és betonozás
  • 2851, Környe
  • 8 szakember válaszolt

Kocsibeálló és kapu előtti beton kiszélesítése kb 2.5×8 méteres nagyságban

Alapozás és betonozás
  • 1183, Budapest
  • 15 szakember válaszolt

Egy nappali helység 25m² alapterület betonozásáról lenne szó.